Mladá OnlyFans tvůrkyně Sofie se na sociálních sítích nijak netajila svým přátelstvím s Adamem Kajumim. Jenže i ona si očividně prošla nátlakům a nepředstavitelnému chování z jeho strany, protože měla pracovat pro jeho agenturu. Nyní se na sociálních sítích k celému dění vyjádřila.
Sofie měla na TikToku druhý profil, na který dávala příspěvky právě s Kajumim. Jenže od té doby, co byl zatčený a v Česku se řešilo kuplířství a další věci, kterých se měl dopustit, lidé se jí začali posmívat a kritizovat jí. Sofie už toho měla dost a k situaci se na sociálních sítích vyjádřila. „Vím, že spousta lidí našla můj seecret účet, našli všechny věci, které jsem tam postovala, což je absolutně ok. Ale také bych se chtěla vyjádřit k tomu, co mi tam všichni píšete za komentáře. Přijde vám to normální, když si někdo něčím takovým prochází,“ řekla Sofie v úvodu svého videa.
Zároveň ale promluvila o Kajumim a potvrdila, že kvůli němu musela i ona vypovídat na policii. „Ohledně Adama vím hodně věcí, vím, co se děje. Byla jsem na výslechu a nebudu se k tomu nějak nadále vyjadřovat, protože ani nechci, nemůžu a mám mlčenlivost. Ale když ohledně toho nic nevíte, tak mi prosím nepište s*ačky pod komentáře typu ,Kde máš Adama? Kde máš pasáka?´,“ pokračovala Sofie.
Kajumi se očividně i k ní choval zle a je možné, že i ona se stala jednou z obětí údajného vykořisťování. „Ten člověk mi způsobil v životě takové zlo, že já jsem prostě nemohla. Já jsem se cítila, jako bych byla někde uvězněná. Já jsem ani nevěděla, čeho je tenhle člověk schopný. A upřímně mě to dost zamrzelo a taky mě mrzí vaše komentáře, jak o něm furt píšete. Nechci, aby mi to někdo připomínal. Byla jsem z toho psychicky vyčerpaná a dělala jsem věci, které jsem neměla dělat a poslední dny mi není úplně dobře,“ řekla Sofie a bylo vidět, že jí je z celé situace opravdu zle.
„Ani nevíte, čím si člověk může procházet. Takovými věcmi, které byste v životě asi ani nepochopili. Kdybych vám to tady všechno vysvětlila, tak byste si mysleli, že jsem asi zešílela, ale to je prostě realita, krutá realita! Nikdy jsem nečekala, že budu zamotaná do takových věcí a je to fakt psychicky náročné,“ zakončila vyjádření Sofie a oznámila, že kdokoliv, kdo jí bude psát kritické a urážlivé komentáře, bude okamžitě zablokovaný.
Někteří lidé jí vyjadřují podporu, ale zároveň ji spousta lidí i přes její vyjádření dál kritizuje. Stále totiž řeší fakt, že je OnlyFans tvůrkyně, což je velmi kontroverzní práce, kterou spousta lidí nekompromisně odsuzuje. I tak ale spíše lidé Sofii píšou, že jí drží palce a doufají, že „Kajumi dostane to, co si zaslouží“.




