Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jíra se chce s Bejrem poprat mezi pyramidami, Bejr ale míří na Ukrajinu. Lidé jim jejich spor nevěří

Válka mezi Jakubem Jírou a Alešem Bejrem pokračuje. Jíra se snaží youtubera nalákat do Egypta, kde se s ním prý klidně porve, ale Bejr prý míří na Ukrajinu. Zároveň si prý Jíru moc rád najde a vyřeší s ním jejich spor. Lidé jsou ale z jejich hádání unavení a nevěří jim. Podle nich je to totiž nahrané a až příliš na sílu.
  5:00

Na osmém galavečeru Clash of the Stars napadl kontroverzní youtuber Aleš Bejr moderátora Jakuba Jíru. Ten se později omluvil za to, že na Bejra křičel sprostě, ale nedávno youtuberovi poslal na Instagramu vzkaz. Jíra je totiž na dovolené v Egyptě, kam často jezdí i Bejr. Jíra provokoval Bejra, že má přijet za ním a můžou se spolu poprat. Bejr nyní Jírovi odpověděl, ale lidé jsou z jejich sporu znudění. Podle nich je totiž nahraný.

Jíra tvrdil, že s Bejrem nikdy zápasit nebude a že se youtuber neumí chovat. Když mu ale otrnulo z napadení, ke kterému došlo na posledním galavečeru Clash of the Stars, začal do Bejra znovu rýpat. „Tak hele, Aleši, jestli jsi fakt takový frajer, že si na mě neustále věříš a napadáš mě zezadu, ok. Dojeď do toho svého Egyptose, já jsem tady u tebe, kámo a můžeme si to rozdat rovnou mezi pyramidami. Přijeď, rozdáme si to, rozsekáme si držky a bude pokoj,“ vzkázal Jíra Bejrovi.

Bejr ale Jírovi odpověděl, že musí jet na Ukrajinu, aby tam zařídil nějaké věci. „Ty močále s dvouciferným IQ. Viděl jsem, co o mě natáčíš v Egyptě. Ty se potřebuješ trošičku zklidnit kamaráde. Vím, že teď jsi trošičku na na štíru s penězma, k*rva,“ reagoval na Jíru Bejr, který zároveň využil příležitosti a promoval firmu Canapuff. Bejr má ale nyní jiného soupeře Pavla Novotného, na kterého poctivě trénuje. Je v podstatě jasné, že k zápasu mezi ním a Jírou nejspíš nikdy nedojde.

Lidé, kteří měli vždycky radost z toho, když Bejr Jíru napadl nebo urážel, už jejich neustálého hádání mají nejspíš dost. „Jo, takhle se dělají peníze. Na kameru se jenom hrotí, Bejr ho zkouší napadat a všichni jim to žerou. Udělej to nahrané tak, aby to nebylo nahrané. Aleši, je to moc na sílu. Stejně žádný zápas nebude, už jste s tím trapní. Vše nahraný, trapný h*vna. Táhněte s touhle komedií do h*jzlu, vždyť to je trapný už. Když to dítě věčně rýpe do Bejrose, tak ať za ním jede do Dřenic vedle hospody a je to vyřešený,“ reagují na hádku Bejra a Jíry lidé na Instagramu.