Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Aleš Bejr o napadení Jakuba Jíry: Věděl o tom jenom majitel organizace, Jíra mě prostě s*re, říká

Aleš Bejr se na osmém galavečeru Clash of the Stars vrhl na moderátora Jakuba Jíru a byl vyvedený z arény. Později se ale na sítích objevilo video, ve kterém se na napadení domlouvá s majitelem organizace. Bejr pro redakci Antiyoutuber.cz přiznal, že byl incident předem domluvený, ale kromě majitele organizace o něm prý nikdo jiný nevěděl.
  13:38

Na osmém galavečeru organizace Clash of the Stars se objevil i youtuber Aleš Bejr, který napadl moderátora Jakuba Jíru. Jíra byl z napadení naprosto vyděšený a poté, co od něj Bejra odtáhla ochranka, se do youtubera přede všemi opřel a nešetřil přitom sprostými slovy. Někdo z přítomných diváků ale natočil Bejra, který se přímo v aréně domlouval na napadení s majitelem organizace Tyberiuszem Labudkem.

Na sociálních sítích se začalo šířit video, ve kterém se Bejr baví s Labudkem, který mu cosi vysvětluje a naznačuje rukou útok. Později se Bejr vrhl na nicnetušícího Jíru, který měl co dělat, aby se z youtuberova sevření za pomoci ochranky dostal. „Co tady děláš, ty zk*rvenče? Co si to dovoluješ, koště vy*ebaný? Ty h*vno, vypadni odsud,“ křičel na Bejra Jíra. Ten se později na svém Instagramu omluvil za to, že Bejrovi sprostě nadával a tvrdil, že už se to nikdy nebude opakovat a že se pouze nechal unést. Lidé ale spíš řešili video, ve kterém se na útoku domlouval Bejr spolu s Labudkem.

„Muselo to být domluvené, jinak by ho tam nepustili. Vždycky a všechno je domluvené. Já už na ten Clash s*ru. Domlouvají se předem na hrotech, ta organizace jde ke dnu. Za tohle už neutratím nikdy ani korunu, končím. Vážně se u toho nechali natočit? To jsou teda profesionálové,“ reagují na video, ve kterém se Bejr domlouvá s Labudkem, lidé na TikToku. Někteří lidé si ale myslí, že o napadení Jíra předem nevěděl, protože by jistě nereagoval tak, jak reagoval. K napadení se pro redakci Antiyoutuber.cz vyjádřil také Bejr.

„S Tiberiuszem jsem byl domluvený na nějakém bordelu, ale nikdo jiný nevěděl, že tam budu. Ani Speaker ani Lesíček. Já jsem dostal info, že tam bude Novotný, tak jsem si říkal, že bych ho tam třeba cvaknul. Jenže Novotný nikde nebyl, takže kdo mě tam nejvíc se*e? Jíra! No a potom jsem se podíval, jak to tam vypadá a když jsem viděl, že je tam prostor a sekuriťáci jsou stranou, tak jsem tam nalítl, že Jíru prostě propleskám,“ popsal pro redakci Antiyoutuber.cz Bejr. Youtuber navíc prozradil, že se na další tiskové konferenci pokusí Jíru znovu napadnout, protože mu zkrátka a dobře vadí.

Dokonce i k Bejrovi se prý dostalo video, kde se na napadení domlouvá s Labudkem, ale znovu opakoval, že kromě něj o incidentu nikdo předem nevěděl. Poté, co Bejr napadl Jíru, ho ochranka vyvedla z arény, kde ještě stihl vzkázat několik slov soupeři, se kterým se utká na nadcházejícím galavečeru Clash of the Stars. Bude jím Pavel Novotný, kterému chce prý Bejr dát co proto. Naštvalo ho totiž, jak se Novotný vyjadřoval o nemoci zpěvačky Anny Slováčkové, která bojuje s rakovinou.