Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Autoři podcastu Anticast Matěj Čech a Jakub Šorm | foto: Antiyoutuber.cz

Anticast: Další Clash plný bizáru, ale i urážek. Je urážení rodin za hranou?

Další tiskovka organizace Clash of the Stars nastínila, jak bude vypadat další, v pořadí už pátý galavečer. Ač je to možná nečekané, i tentokrát přišli organizátoři s překvapeními. Autoři podcastu Anticast redakce Antiyoutuber.cz Matěj Čech a Jakub Šorm v novém díle rozebírají, jaká byla atmosféra, na co se těšit a co bylo už za hranou.
  20:00

Asi se to dalo čekat, ale úvodní tisková konference k pátému galavečeru organizace Clash of the Stars byla plná emocí a atmosféra byla opravdu napjatá. Všechny totiž zajímalo, jak se organizace vypořádá s výběrem zápasníků, aby byl nadcházející turnaj zajímavý. Karta, kterou promotér Tomáš Linh Le Sy a moderátor Jakub Jíra představili, však tentokrát zaujala opravdu každého. Autoři podcastu v nejnovějším díle rozebírají i nadávky a rvačky, kterých nebylo málo. A rozmluvili se i o tom, že převládá názor, že některé spory byly předem domluvené.

Všechny také překvapil oznámený zápas mezi Tadeášem Kuběnkou a Danielem Holomkem. A to i autory podcastu. Proč? I o tom, jak oba původně plánovali zápas úplně v jiné organizaci, si autoři Anticastu popovídali. Asi největší bizár jsou nové druhy zápasů, které diváky velmi zaujaly. Speciální bude například souboj mezi tiktokerem Dragunovem a youtuberem Dannym z kanálu TvTwixx. Oba se totiž budou prát se zalepenýma očima. Ale na galavečeru se představí i staří známí. Kdo? Například Matouš Kaluba. I on měl na tiskové konferenci výstup, který zaujal jak diváky, tak autory Anticastu.

��⚔️�� #antiyoutuber #antiyoutubercz #clashofthestars

27. dubna 2023 v 14:35, příspěvek archivován: 27. dubna 2023 v 14:35

V podcastu si můžete poslechnout co Kaluba dělal a zda je to ještě normální a u diváků to obstálo. Co je už možná za hranou je kritizované urážení rodin zápasníků. Do trashtalku, který je před zápasem naprosto normální, se totiž přidaly i různé sázky, kdy například jeden ze zápasníků chce v případě výhry letět na dovolenou s přítelkyní svého soupeře. Bylo toho ale víc, což podcast také rozebírá. A jaká byla atmosféra? Křičelo se na zápasníky, nebo byla v pražském Duplexu přátelská atmosféra? Poslechněte si v novém dílu podcastu Anticast.