Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Dvojník Mr. Beana Arnaldo Mangini | foto: instagram.com

Dvojník Mr. Beana je na sociálních sítích velmi populární. Sleduje ho 32 milionů lidí

Trvalo pouhé čtyři roky, než zábavný tiktoker dosáhl 32 milionů sledujících. Miliony lidí zaujal Arnaldo Mangini svým napodobováním Mr. Beana. Své fanoušky zásobuje dávkou originálního humoru a také spoustou různých kouzel. Také vydal knihu o svém životě, který nebyl vždy jednoduchý.
  17:00

Arnaldo Mangini je italský tiktoker a youtuber, který dosáhl milionových odběrů na sociálních sítích. Nejvíce pozornosti však Mangini získal díky svému napodobování filmové postavy Mr. Beana, kterou ztvárnil britský herec Rowan Atkinson. Je spousta lidí, co se snaží Mr. Beana napodobit, málokdo to ovšem umí tak dobře, jako právě Mangini. Ten k tomu má navíc velké dispozice především díky tomu, že se až neuvěřitelně podobá herci Atkinsonovi. Na základě toho se rozhodl točit různá videa, kde se choval a vypadal skoro úplně jako Mr. Bean.

What’s going on? ��

28. dubna 2023 v 17:48, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 17:48

Mangini začal se svou tvorbou v dubnu roku 2019. Uživatelé TikToku si ho okamžitě zamilovali a jeho popularita začala rapidně stoupat. Mangini se držel oblíbených trendů na TikToku, ale s jeho energií měla videa úplně jiný směr. Postupně přidával více a více videí, ve kterých se oblékl jako Mr. Bean a předváděl různé scénky. Věrohodně dokázal napodobit spoustu jeho grimas a to natolik dobře, že si někteří z diváků mysleli, že se jedná o účet herce Atkinsona. To Manginiho nutilo přidávat ještě víc podobných videí. Oblíbenou se stala jedna z jeho sérií, ve které Mangini tancoval různé tanečky, opět převlečený jako Mr. Bean a se znuděným výrazem ve tváři.

Později jeho fanoušci zjistili, že se Mangini objevil ve španělské talent show Tú sí que vales, kde zvedl celý sál včetně poroty ze sedadel. V talent show opět předváděl všemi oblíbeného Mr. Beana. Mangini však nechtěl světu předvádět pouze filmovou postavu, ale také svůj koníček, kouzlení. Začal tedy přidávat videa kde komicky čaruje a přesto, že od něj všichni čekali selhání, kouzelnické triky se mu vždy povedly a co víc, jeho videa o kouzlení měla velkou sledovanost.

Fake Fingers ��️

28. dubna 2023 v 17:48, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 17:48

Manginiho popularita neustále stoupala a to nejen na TikToku, ale také na YouTube a Instagramu. Na TikToku nedávno dosáhl 32 milionů sledujících, na YouTube ho sleduje 2,21 milionů lidí a na Instagramu 1,6 milionů. Za pouhé čtyři roky je to obrovský úspěch a Mangini si to sám uvědomuje. Je velmi vděčný svým fanouškům a snaží se je neustále bavit novými videi. Postupně se však vytrácel obsah, kde se Mangini přestrojil za Mr. Beana a rozhodl se spojit své vystupování se všemi různými styly dohromady. Od filmové postavy si tak vypůjčil grimasy a spojil je se svými kouzly a i to mělo obrovský úspěch. Na TikToku má jeho nejsledovanější video přes 167 milionů zhlédnutí.

Mangini také živě vysílá na TikToku a jeho streamy jsou velmi zvláštní. Předvádí na nich totiž jedno kouzlo za druhým a mnohdy ve veliké rychlosti. Jeho streamy jsou však pokaždé plné tisíců lidí, kteří mu posílají hromadu dárků, ze kterých má peníze. Za jednotlivé dárky vždy děkuje různými rekvizitami. Když mu někdo například pošle dárek se symbolem růže, Mangini poděkuje a předvede kouzlo s růží. Také rád používá gumové prasátko a napodobuje jeho chrochtání. Lidé se z jeho tvorby velmi radují a nadšeně ho sdílí na sociálních sítích. „Už dlouho jsem se tolik nezasmál, jako při sledování vašich videí. Vaše tvorba je úžasná a já bych si přál, aby bylo na sociálních sítích více tvůrců, jako jste právě vy,“ napsal jeden z Manginiho fanoušků do komentářů pod video.

Magic eyes �� #magic

28. dubna 2023 v 17:48, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 17:48

Manginiho tvorba je natolik úspěšná, že se rozhodl založit si svou vlastní show a lidé si ho mohou objednat. Vystupuje na narozeninových oslavách pro děti, ale také jako komik pro dospělé. Mangini dokonce vydal knihu, která se jmenuje „Síla úsměvu“. Popisuje v ní svůj životní příběh od dětství, které neměl jednoduché, období depresí a také jak se našel v bavení ostatních lidí. Že se mu to podařilo, dokazují nejenom jeho čísla na sociálních sítích, ale také komentáře od jeho fanoušků, kteří ho za jeho tvorbu velmi chválí a přejí mu jen to nejlepší.