Středa 21. února 2024, svátek má Lenka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Bojovník z Clash of the Stars se pustil do youtubera Charlieho. Vyčítají si společné bydlení

Rapper Neny, který se chystá do třetího večera Clash of the Stars, se na TikToku rozpovídal o bydlení v „Beta house“. Tam to dle něj vypadalo jako na skládce. Reagoval tak na vystoupení youtubera Charlieho v podcastu A-cast. Ten promluvil hlavně o tom, jak se ve zlém rozešli a ukončili spolu kontakt.
  20:00

YouTuber Charlie se pustil do rappera Nenyho v podcastu | foto: https://www.instagram.com/betaverz/Antiyoutuber.cz

Youtuber Charlie, vlastním jménem Karel Šrámek z kanálu Beta, který má 147 tisíc odběratelů, se v podcastu A-cast u Kid Ajvna rozpovídal o vztazích mezi ním a kamarády před rozpadem „Beta house“. Byl to dům, ve kterém spolu žili a vytvářeli obsah převážně na YouTube. Mluvil hlavně o rapperu Nenym, vlastním jménem Lukáši Vincourovi, ten má nyní kolem 87 tisíc odběratelů, jak na YouTube, tak sledujících na Instagramu.

Jak to bylo doopravdy proč neny odešel z Bety ✌�� @kid_ajvn #protebe #viral #fun #foryou #fyp

20. září 2022 v 13:05, příspěvek archivován: 20. září 2022 v 13:05

Zmínil se o tom, jak se ve zlém rozešli poté, co Neny podepsal smlouvu s velkým nahrávacím studiem Warner Music. Rapper říká, že odešel prý kvůli tomu, aby se mohl více soustředit na hudbu. Což není podle Charlieho tak úplně pravda. Podle něj má Neny psychické problémy a pije hodně alkoholu. Dva týdny měl údajně slavit podpis smlouvy v lihovém opojení. Na několik domluvených natáčení pro YouTube kanál Beta neměl přijít právě kvůli alkoholu. Když vystřízlivěl, oznámil, že by chtěl odejít.

Díl 1. Můj pohled na věc #spolekbeta #neny

20. září 2022 v 13:05, příspěvek archivován: 20. září 2022 v 13:05

Právě to vyvolalo hádku s Charliem. Toho měl rozezlít fakt, že z neznámého rappera udělali pomocí svých dosahů na sociálních sítích hvězdu. Ten se místo vděku měl rozhodnout při první příležitosti odejít. Prý ho mrzí, jak se k nim zachoval po všem pro něj dělali. Od pomoci s psychickými problémy, přes problémy s alkoholem, po prosazení jeho hudby mezi cílovou skupinou. Nakonec ho požádali, aby odešel. Posléze se rozpadl celý „Beta house“, všichni ostatní členové, tedy Albert Bately alias Albí, Lukáš Práža alias Práža a Karel Šrámek alias Charlie, si našli nové bydlení.

Neny se k tomu, co o sobě slyšel, vyjádřil na TikToku. Roli v tom hraje nejspíš také fakt, že rapper bude s Kid Ajvnem zápasit v Clash of the Stars 3. Myslí si, že to právě u něj řekl Charlie schválně, aby ho naštval nebo shodil. Popisuje, jak pro kanál vytvořil celé rapové album, nechtěl za to nic. Díky němu prý kanál vydělal přes čtvrt milionu korun. Stěžuje si, že od začátku chtěl jen promovat svou hudbu a nikdy se nechtěl stát být youtuberem, vždy chtěl být muzikant, a tak to prý také bude. „Žiju život jako rockstar, to jsou párty, koncerty a kalby s lidma. Nemůžeš se divit, že jsem občas úplně vymatlanej, to je prostě život umělce,“ řekl. „To že jsem frajer a to že jsem vtipnej, tam udělalo docela velký otisk a ani z Bety jsem si nevzal jedinou korunu. Dělal jsem to celé jen pro promo mé hudby,“ dodal. Pouští se do Charlieho s tím, že chtěl odejít už delší dobu, ale on to ignoroval a nebavil se s ním.

2.díl ODCHOD Z BETY!! Můj pohled na věc!!! #spolekbeta #neny

20. září 2022 v 13:06, příspěvek archivován: 20. září 2022 v 13:06

Popsal také, jak to v „Beta house“ chodilo s hygienou. „Když jsi chtěl do koupelny, musel ses brodit tunou ho*en a hadrů, všechno proch*aný od koček a neustálý smrad.“ Lepší to prý nebylo ani v kuchyni „Musel jsem nejprve čtyřicet minut mýt nádobí, abych si mohl ohřát párek“. Co se týče jeho psychických problému, tak poděkoval Karlovi, že z něj udělal na internetu „vrchního notorika, co spí na nádraží“. Teď už prý nepije, bere antidepresiva a cítí se mnohem lépe.

3. DÍL ODCHOD Z BETY #beta #spolekbeta

20. září 2022 v 13:06, příspěvek archivován: 20. září 2022 v 13:06

Na TikToku mu Charlie odpověděl, že to vůbec nemyslel špatně a jen popsal to, jak to vypadalo. Vyjádřil Nenymu plnou podporu a údajně mu nepřeje nic zlého. Mají však rozdílný životní styl, jiné priority, které se neslučují, proto s ním ukončil kontakt. A rád by v této hádce nepokračoval.

Odpověď tímhle to uzavirám ✨���� #protebe #neny #foryou #fun #viral

20. září 2022 v 13:07, příspěvek archivován: 20. září 2022 v 13:07