Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Carrie Kirsten se lidé vysmívají. Podle nich chodí s osmnáctiletým fotbalistou a vymstí se jí to

Carly Kirstenová alias Carrie Kirsten se na sítích objevuje s mladým fotbalistou Pedrem Rodriguezem. Podle spousty lidí spolu určitě tvoří pár a Kirstenové se lidé vysmívají. Influencerce je totiž 26 let a Rodriguezovi 18 let. Kirstenové lidé píšou, že se ze svých minulých vztahů neponaučila a bude poté jistě znovu zklamaná, až se s Rodriguezem rozejde.
  18:52

Influencerka Carly Kirstenová na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, který spoustu lidí přinutil k nekompromisní kritice. Kirstenová totiž přidala fotku, na které je v letadle po boku mladého fotbalisty Pedra Rodrigueze. I když Kirstenová nikdy nepotvrdila, že s Rodriguezem tvoří pár, mnoho lidí je přesvědčeno, že influencerka opět neodolala mladšímu chlapci a s Rodriguezem je ve vztahu.

Šestadvacetiletá influencerka přiznala, že má slabost pro mladší partnery. Lidé se jí ale kvůli tomu smějí, protože si Kirstenová po dramatickém rozchodu s o několik let mladším Danielem Bayerem stěžovala, že byl její přítel nevyspělý. „A co čekáš, když chodíš s klukem, kterému není ani osmnáct,“ reagovali tehdy na stížnosti Kirstenové lidé na sociálních sítích. Nyní se ale zdá, že má influencerka nového přítele. Sice nikdy nepotvrdila, že s Pedrem Rodriguezem opravdu chodí, ale podle většiny lidí je to zcela zřejmé.

Rodriguezovi je 18 a hraje fotbal za tým pražské Sparty. Podle lidí se Kirstenová neponaučila a opět se zapletla s nevyspělým mladíkem. „Hlavně potom nezapomeň brečet, že jsi byla s nevyspělým klukem. Však je mu tak patnáct, ne? Nic ve zlém, ale tohle už je fakt úchylka. Zase zajíček? To jako vážně,“ reagují lidé na společné příspěvky Kirstenové a Rodrigueze.

Kirstenové se ale lidé nesmějí pouze proto, že si měla údajně najít mladšího přítele. V jejím vyjádření, které vydala po rozchodu s Bayerem a které na několik týdnů dokonale ovládlo sociální sítě, se totiž nechala slyšet, že už nikdy na sociálních sítích nebude zveřejňovat své další vztahy. I když Kirstenová nepotvrdila, že by s Rodriguezem tvořila pár, podle většiny lidí je to zcela očividné a právě proto influencerku kritizují.

„Mám takový pocit, že jsi říkala, že už vztahy nebudeš dávat veřejně. Ale co čekat, jsi jen obyčejná lhářka a ještě k tomu špatná. Tak hlavně, že další vztah nebude veřejný. Kde je to tvoje, už nebudu své vztahy dávat na sociální sítě? Už nikdy nezveřejním svůj vztah na internetu. Taky Carrie,“ kritizují Kirstenovou lidé na sociálních sítích. Influencerka ale stále nepotvrdila, že jsou s Rodriguezem opravdu spolu.

Rodriguez hraje fotbal za tým AC Sparta a zároveň je také reprezentantem českého národního týmu do osmnácti let. Údajný partner Kirstenové je na pozici brankáře a i když reprezentuje Českou republiku, pochází z Kuby. Kirstenová se s ním nyní vydala na dovolenou do Mexika. Z dovolené přidává na sociální sítě fotky a videa, která mají veliký úspěch. Lidé si ale v komentářích z Kirstenové dělají legraci, kvůli jejímu sledovanému vyjádření po rozchodu, kdy tvrdila, že za oba své bývalé partnery neustále všechno platila.

V příspěvcích z dovolené s Rodriguezem svým sledujícím ukazuje, jaký luxus si společně užívají. „A kdo to platil? Vem si na to účtenky, ať se potom můžete vyrovnat. Tak a teď mi řekni, kdo to celé platil. Vzala sis prostě zajíčka na dovolenou. Uvidíme, jak dlouho vám to vydrží a kolik peněz po něm pak budeš chtít,“ smějí se Kirstenové lidé na TikToku.

Témata: Carrie Kirsten