Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Carrie Kirsten na sítích provokuje videi s fotbalistou Sparty. Rodriguez ji ve videu držel za prso

Carly Kirstenová, která si říká Carrie Kirsten, se na sociálních sítích už nějakou dobu objevuje po boku mladého fotbalisty juniorského týmu Sparty Pedra Rodrigueze. Kirstenová sice tvrdí, že jsou pouze přátelé, ale moc lidí jí to nevěří. Influencerka nyní zveřejnila další video, ve kterém ji Rodriguez drží za prso a lidé si toho samozřejmě všimli.
  19:00

Influencerka Carly Kirstenová alias Carrie Kirsten zveřejnila další provokativní video, ve kterém je spolu s mladým fotbalistou Pedrem Rodriguezem. Toho lidé označují za jejího přítele a to i navzdory tomu, že to Kirstenová neustále popírá. Nyní zveřejnila další video, ve kterém jsou spolu a lidé neustále tvrdí, že jim Kirstenová nechce přiznat, že s Rodriguezem tvoří pár.

Kirstenová se spolu s Rodriguezem vydala na dovolenou do Mexika. Lidi velmi zaujalo, že se k sobě oba dva mají, ale Kirstenová neustále opakovala, že spolu nechodí a že jsou pouze kamarádi. Když ale vydala nejnovější video, ve kterém ji Rodriguez drží za prso, opět tím vyvolala obrovskou diskuzi o tom, že svým sledujícím lže a s Rodriguezem tvoří pár. „To je zase ten tvůj nový kluk? Vy spolu chodíte? Potom zase nebreč, Carrie. Jak ji chytá za ta prsa? Však si říkala, že už nebudeš zveřejňovat své vztahy. Snad se jednou poučíš,“ píšou lidé Kirstenové pod video na TikToku.

Spousta lidí řeší také to, že je Rodriguez o proti Kirstenové o hodně mladší. Influencerka se kdysi přiznala, že má zkrátka slabost pro mladší kluky, ale zároveň si poté stěžovala, že jsou nevyspělí. Také to jí lidé na sociálních sítích připomínají a smějí se jí za to. „Ta chodí pro kluky do školky. Pedro je z těch kluků nejmladší. Lol, tak kolik mu je? Však vypadá, že se teprv začal holit. Bože, když si najdeš mladšího kluka, nemůže být nikdy vyspělý, chápeš? Zase si potom budeš stěžovat, že je to nevyspělý cucák,“ píšou lidé Kirstenové.

Spousta lidí se ale influencerky zastává a píše jí podpůrné zprávy. Mnoho lidí poukazuje na to, že Kirstenová vypadá po boku Rodrigueze opravdu spokojeně a že je jedno, kolik je mu let, ale působí skutečně vyspěle. Na to dokonce reagovala také sama Kirstenová. „Upřímně, ze všech mých bývalých je nejvyspělejší,“ reagovala na jednu zprávu Kirstenová, která prý všem děkuje za hezké zprávy. Její fanoušci jsou totiž rádi za to, že není sama a i když není jasné, zda spolu s Rodriguezem opravdu jsou, Kirstenová skutečně vypadá velmi spokojeně.

Témata: Carrie Kirsten