Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Světoznámý youtuber se po utkání s Portugalskem vyfotil s Chytilem. K Ronaldovi ho nepustili

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první utkání na mistrovství Evropy. Portugalsko zdolalo českou jedenáctku 2:1. Na utkání se objevil i největší fanoušek legendárního Cristiana Ronalda, IShowSpeed. Ačkoli se ke svému idolu nedostal, alespoň si udělal fotku s Mojmírem Chytilem a Pavlem Šulcem.
  10:48

Česká jedenáctka má za sebou první utkání na mistrovství Evropy ve fotbale, a to rovnou proti Portugalsku. Pocity lidí na sociálních sítích z jejich výkonu jsou smíšené, spíše však negativní. Portugalská reprezentace nehrála zrovna nejlépe a Česko výrazně zachraňoval brankář Jindřich Staněk. Kdo si celé utkání bezpochyby užil, byl populární streamer z USA IShowSpeed, známý svou láskou k portugalskému útočníkovi Cristianu Ronaldovi. Na utkání se nevydal jen sledovat Ronaldovy výkony na hřišti, chtěl ho také odchytit v zákulisí a udělat si s ním fotku. To se mu však nepovedlo a z místa ho vyvedla německá policie.

„Speedovi byl odepřen vstup za Ronaldem po utkání Portugalsko vs Česká republika. Lidé spekulují, že někdo z portugalského týmu požádal, aby byl vyveden,“ píše jeden z lidí na X. Podle mnoha lidí na sítích je chování amerického youtubera už za hranou. Chová se jako divný stalker, píšou někteří. „Ronaldo už nechce, aby byl tváří jeho fanouškovské základny, protože ho ztrapňuje,“ komentuje záznam ze Speedova streamu další z lidí na X. Youtuber čekal po zápase více jak hodinu v zákulisí stadionu, kde doufal, že se opět potká se svým idolem. Namísto toho byl po delší době vyveden německou policií.

Sice se nepotkal s Ronaldem, udělal si alespoň fotku s jinými fotbalisty. V jeden moment, když netrpělivě čekal na slavného fotbalistu, k němu přišel český fotbalista Mojmír Chytil a Pavel Šulc. „Hrajete za Česko? H*vno! Český kluci, jak se jmenujete?“ říká Speed. „Píšeme historii Češi,“ zaznělo v pozadí streamu, když se Speed zrovna fotil s Chytilem. Po krátké interakci opět čekal na Ronalda, dokud ho nevyvedli. „A k tomu síla sociálních sítí. Prý jen tento kousek streamu vidělo stovky tisíc lidi. Pro dvojčata stejný zážitek jako samotný fotbal. Dnešní svět,“ napsal na svém X profilu předseda představenstva Slavie Praha Jaroslav Tvrdík.

Do vtipné interakce se dostal i s českými fanoušky. V jeden moment mu jeden český mladík hodil dres fotbalisty Lionela Messiho, který mu Speed delší dobu odmítal vrátit. Poté, co mu ho hodil zpět na tribunu, vedle něj přistál dres české reprezentace. „Co to sakra je? To je tak pro dvouleté dítě,“ říká Speed.