Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Osmý galavečer Clash of the Stars. Největšími favority jsou Benda a Rybka, Datlovi se postaví Žralok | foto: instagram.com

Osmý galavečer Clash of the Stars. Největšími favority jsou Benda a Rybka, Datlovi se postaví Žralok

Blíží se osmý galavečer organizace Clash of the Stars a lidé jsou s finálovou zápasnickou kartu spokojení. Jedním z nejočekávanějších zápasů je souboj Snejkse a Martina Kociána. Lidé se také těší na zápas Michálka, kterému se postaví Bukys a Rybka. O titulový pás se tentokrát pobijí Filip Grznár a slovenský youtuber Tomáš Križan.
  16:27

Osmý galavečer organizace Clash of the Stars je za rohem a také tentokrát si vedení organizace připravilo mnoho velmi atraktivních zápasů. Karta nabízí několik bizarních, ale i mnoho seriózních zápasů a ačkoliv došlo k několika zraněním u zápasníků, zdá se, že je zápasnická karta konečně hotová a lidé už se dohadují, kdo v konkrétních zápasech zvítězí.

Největšími outsidery na kartě jsou Lukáš „Huhu“ Procházka, kterému se postaví Jan Rybka a Radek „Taxi kar“ Blažek, který se pokusí porazit youtubera Karlose Bendu. Procházkovi a Blažkovi přidělila sázková společnost Fortuna kurzy 9,19, zatímco Rybkovi a Bendovi byl přidělený kurz 1,01. Soudě podle komentářů lidé s přidělenými kurzy souhlasí.

Velmi očekávaný je také zápas tiktokera Jana Michálka, kterému se postaví hned dva soupeři. Lukáš „Bukys“ Bukovaz a Patrik „Corleone“ Horváth mají možnost se v zápasu střídat. Když jeden z nich bude unavený, může se prohodit se svým parťákem, zatímco Michálek bude zápasit sám. I tak je ale tiktoker s kurzem 1,34 favoritem zápasu.

Zápas, který si ale nikdo nechce nechat ujít, je zápas Pavla „Snejkse“ Měsíčka a Martina Kociána, který je v organizaci poprvé. Díky neuvěřitelně bizarní show, kterou oba předvedli na tiskové konferenci, se na jejich zápas lidé neuvěřitelně těší. Lidé také ve spojitosti obou zápasníků často zmiňují drogy. „Kocián jde vidět, že bere kvalitku. Snejksovi to řezaný už j*be na hlavu. Piko sem, piko tam. Jako aby Kocián byl ten méně sjetej, je fakt umění,“ reagují na předzápasový rozhovor Snejkse a Kociána lidé na Instagramu. Kocián je ale s kurzem 1,36 favoritem a Snejks s kurzem 2,89 outsiderem.

Kdo je zápasník z Clash of the Stars Stanislav Lukeš? Bizarní starší streamer, bydlí u rodičů v paneláku - AntiYoutuber.cz

Zápasit tentokrát bude také youtuber Marek „Datel“ Valášek, který měl původně zápasit s tiktokerem Davidem Čonkou. Ten se ale zranil a nyní byl oznámený Valáškův nový soupeř. Bude jím influencer Patrik Hübler alias Žralok, který bude Valáškovi jistě adekvátním soupeřem. I podle kurzů je Hübler favoritem, ovšem pouze o trochu.

Tadeáš Veselý se opět pokusí nastoupit do klece a postaví se youtuberovi Miroslavovi „Faynemu“ Lonerovi. K jejich zápasu mělo dojít už na minulém galavečeru, ale Veselého po cestě do klece někdo napadl a ten tak musel být odvezený záchrankou do nemocnice. Loner získal kurz 1,1 a Veselý kurz 6,02. „Veselý udělal progres a zhubl. Jako nemám ho rád, ale Fayneho by klidně porazit mohl,“ napsal jeden fanoušek organizace na Instagramu.

O hlavní zápas se postarají dva youtubeři. Filip Grznár se utká s Tomášem Križanem ze Slovenska. Jejich zápas ale bude o titul šampiona a lidé se na jejich střet nesmírně těší. Oba totiž dokázali, že mají skvělé zápasnické schopnosti a rozhodně proto jejich zápas nikdo nechce zmeškat. Križan je s kurzem 1,45 favoritem a Grznár s kurzem 2,59 outsiderem. Osmý galavečer Clash of the Stars se bude konat už zítra v Ostravě.