Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Streamer Opat podepsal smlouvu s Clash of the Stars. | foto: instagram.com

Opat popsal své první dny trénování. Takhle strhaný jsem nikdy nebyl, respekt všem zápasníkům, říká

Streamer Daniel Opat se na Instagramu pochlubil svými boxerskými dovednostmi. On sám si prý ale uvědomuje, že jeho výkon není nijak zvlášť dobrý, ale zároveň ho trénování nesmírně baví. Nikdy v životě prý nebyl tolik strhaný, jako je nyní v předzápasové přípravě, ale těší se prý na to, až bude moci za dva měsíce své dovednosti porovnat s těmi současnými.
  9:10

Streamer Daniel Opat se nedávno pochlubil tím, že podepsal smlouvu s organizaci Clash of the Stars, kde ho v blízké době čeká jeho první zápas. Opat to často přeháněl s alkoholem, v jeho spojitosti se mluvilo i o užívání drog, ale nyní šel do sebe. Na svém instagramovém profilu se streamer pochlubil tím, že se naplno pustil do předzápasové přípravy.

Opat na svůj Instagram přidal video, ve kterém trénuje a popsal, jak se cítí. Není totiž snadné naskočit z ničeho nic do zápasnické přípravy, ale Opat se do toho pustil po hlavě. „První týden přípravy za mnou. Fakt mě to hodně baví, i když je to mega náročné. Takhle vyřízený jsem nebyl ani z fitka. Respekt všem bojovníků,“ napsal Opat na svém Instagramu. Ve videu ukázal, jak boxuje do lap spolu se svým trenérem, který ho připravuje na jeho premiérový zápas. Lidé streamerovi očividně hodně psali a prosili ho, aby jim ukázal, jak mu trénování jde.

Právě proto Opat přidal video, aby lidem ukázal, jak je na tom, ale nejspíš se sám za sebe trochu stydí. „Bože, je mi fakt trapně přidávat sem to video. Vím, že tam je všechno špatně, ale lidé mi na streamu pořád psali, ať něco ukážu. Mějte prosím ohled, nikdy jsem to nedělal a mám za sebou pět tréninků. Vážně mě to ale chytlo. Je ale dobré, že jsem si natočil začátek, který potom porovnám za dva měsíce. Snad v tom bude rozdíl,“ nechal se Opat slyšet na svém Instagramu.

Velmi se spekuluje o tom, kdo bude Opatův soupeř. Ve hře je jeho bývalý kamarád Jiří Bláha alias Novby, který také streamuje a po jehož zápasu na osmém galavečeru organizace Clash of the Stars do klece vstoupil Opat. Už tenkrát se ho Tomáš Linh Le Sy ptal, zda by o zápas s Bláhou stál, ale odpovědi Opata se nedaly brát vážně, protože byl opilý a z celé situace si dělal legraci. Nyní se ale zdá, že už věci začal brát vážně a na svůj nadcházející zápas se skutečně poctivě připravuje.

Témata: Opat04