Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Je Jaromír Bosák ztracený bratr Ryana Goslinga? | foto: Twitter.com

Nesportovní chování Ronalda vůči Čechům a Jaromír Bosák jako Ryan Gosling. Lidé si utahují z Eura

Mistrovství Evropy ve fotbale je v plném proudu a tvůrci vtipných memů pracují na plné obrátky. Komentátor Jaromír Bosák se podle některých náramně podobá americkému herci Ryanu Goslingovi. Jeden má pekáč buchet, druhý ho snědl, píšou lidé na sítích.
  20:00

Výkon české reprezentace na mistrovství Evropy ve fotbale proti Portugalsku nebyl zrovna nejlepší. Kritika však momentálně na sítích míří převážně na hlavní hvězdu portugalského týmu, Cristiana Ronalda. Ten se totiž rozhodl, že druhý gól své reprezentace, který je poslal do vedení, oslaví velice kontroverzně. Brankáři Jindřichu Staňkovi pohrozil pěstí a na Petra Ševčíka se vykřičel. Na sítích se šíří vtipné memy nejen o událostech na hřišti, ale i mimo něj.

Je komentátor Jaromír Bosák ztracený bratr známého herce z USA Ryana Goslinga? Na platformě X (dříve Twitter) lidé chválí jeho vzhled a porovnávají ho se známým hercem. „Jeden má pekáč buchet a druhý ho snědl,“ komentuje jeden z lidí na X. „Mladičký Španěl Fabregas,“ píše další.

Počasí v Německu momentálně není zrovna příznivé. Silné větry a deště pořádně komplikují jak samotný fotbal, tak dění kolem něj. Před zápasem s Portugalskem silný vítr pořádně rozmetal českou fanzónu. Lidé utíkali, stany a židle létaly. Lidé na sítích se také momentálně baví nad záběry jednoho z členů technického týmu Eura, jak se snaží kopáním do vody zamezit jejímu šíření na stadion. „Jsem fakt posedlá tímhle chlapem, který přichází a snaží se kopáním do vody nohou pomoci,“ píše jedna slečna na X.

Slovenská reprezentace nedávno předvedla proti belgickému týmu perfektní výkon, když je porazila 1:0. Právě z belgické jedenáctky si následně lidé utahovali na sítích. Jejich kádr je mnohými považován za možná i nejlepší na světě, a někteří se tak diví, jak mohli Slováci vyhrát. Nejvíce se lidé baví na účet Romea Lukaku, který měl v zápase spoustu šancí a ani jednu neproměnil. „Lukaku se asi s VAREM moc nekamarádí,“ komentuje jeden z lidí na sítích Lukakův gól, který nebyl uznán.