Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

OnlyFans tvůrkyně pohádkově platila svému partnerovi za sex. Muži prý chtějí její peníze, říká

Populární OnlyFans tvůrkyně Grace Wears Lace nedávno promluvila o svém dětství v silně nábožensky založené rodině. Sex před svatbou tě dostane do pekla, říkali jí rodiče. Nyní se svěřila, jak pohádkově platí muže, kteří s ní mají sex. Potencionální partneři ji prý vidí jen jako chodící peněženku.
  18:00

Modelka z platformy OnlyFans Grace Wears Lace nedávno promluvila o svém dětství. Sexy tvůrkyně prý vyrůstala v silně nábožensky založené rodině, kdy ji celé dětství rodiče vtloukávali do hlavy, že sex před svatbou je jednosměrná cesta do pekla. Stala se z ní však veliká rebelka a hned co dovršila plnoletosti, se odstěhovala a zhurta pustila do erotické branže. Vydělává si miliony a fanoušků má spoustu. Svěřila se, jak práce v erotice velmi ovlivňuje její milostný život.

Ze svého OnlyFans si měsíčně vydělá slušné částky. Na profil však nenatáčí sama, zveřejňuje i videa s dalšími muži. I těm dává poměrně veliké finanční odměny, za natáčení společného sexu. Nyní se svěřila, kolik platila svému bývalému partnerovi. Měsíčně od ní dostával deset tisíc dolarů, což je v přepočtu přes dvě stě třicet tisíc korun. „V předchozím vztahu jsem platila svému partnerovi alespoň deset tisíc dolarů měsíčně, aby s mým OnlyFans byl spokojený a mohl opustit svou práci,“ řekla.

Když si přičichl k tak slibným částkám, nechtěl o ně zdá se přijít. Lace říká, že i s tak vysokým platem, který mu dávala, stále požadoval, aby za nej platila různé věci jako luxusní večeře, dovolené, dárky a podobně. Právě tento jeho přístup zřejmě vedl k rozpadu jejich vztahu.

Zdá se, že je Lace magnet na podobné muže. Svěřila se také, jak si jednou psala s jistým mladíkem na jedné seznamce. Rozuměli si a komunikace probíhala dobře. Vše se však zvrtlo, když se přesunuli na Instagram. Tam si mladík totiž všiml, že tvoří na OnlyFans, kde má poměrně dost sledujících. „Začal mi posílat snímky obrazovky oblečení, parfémů a dokonce i svého vysněného auta v hodnotě dvě stě tisíc dolarů, které chtěl. Urazil mě dokonce i tím, že mi řekl, že chce, abych byla jeho nová ‚sugar mummy‘. Zrušila jsem rande a už s ním nikdy nemluvila,“ vysvětlila Lace.