Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jake Paul a Tommy Fury | foto: instagram.com

Youtuber proti boxerovi. Měl se postavit Tysonovi, bude to boxerem, který zápasí bez rukavic

Jake Paul si vybral náhradního soupeře za Mikea Tysona. Bude jím Mike Perry, který boxuje bez rukavic. Podle lidí je jasné, že Perry Paula porazí. Youtubera ale lidé chválí za to, že si po dlouhé době vybral soupeře, který je opravdu nebezpečný. Je jasné, že to bude tvrdý zápas, ale i tak spousta lidí favorizuje Perryho.
  5:00

Boxerský zápas mezi youtuberem Jakem Paulem a bývalým profesionálním boxerem Mikem Tysonem byl odložený. Protože se Paul ale neúnavně připravoval, rozhodl se přípravu zúročit. Vyhlédl si proto nového soupeře Mikea Perryho. Takové rozhodnutí spoustu lidí zaskočilo, protože Perry je v zápasení opravdový tvrďák.

Mike Perry totiž také boxuje, ale v jiném boxerském odvětví, než na jaké je většina lidí zvyklá. Boxuje totiž v boxu bez rukavic, kterému se říká bare knuckle. To znamená, že takoví boxeři mají ruce pouze omotané bandážemi, které jim zpevňují zápěstí. V boxerských zápasech bez rukavic jsou proto údery velmi tvrdé a spousta těchto zápasů končí knockoutem. Perry je ale ostřílený boxer a vydrží toho opravdu hodně. Právě proto bude zápas, ve kterém bude mít on i Paul nasazené rukavice, o trochu lehčí než zápasy, na které je zvyklý. Podle spousty lidí si ale Paul tentokrát ukousl až příliš veliké sousto.

„Každý, kdo trochu rozumí zápasení, ví, že ho Mike roztrhá na kusy. Mikeu, tohle budou jednoduchý peníze. Tohle bude konec Jakea Paula. Perry Paula zabije. Jake chce asi ukončit svůj život, jinak to ani nejde pochopit. Odpočívej v pokoji, Jakeu,“ reagují na oznámený zápas lidé na Instagramu. Lidé totiž ví, jakou odolnost vůči úderům musí mít boxeři, kteří zápasí bez rukavic. Údery, které dostanou v rukavicích, jsou proto pro ně o něco méně bolestivější. Paul ale ukázal, že také on dokáže rozdávat pořádně tvrdé rány. Několik svých soupeřů sice knockoutoval, ale podle spousty lidí to na Perryho zkrátka stačit nebude.

Mnoho lidí ale Paula chválí za to, že si konečně vybral opravdu tvrdého soupeře. Paul totiž za celu svou boxerskou kariéru zaznamenal pouze jedinou porážku a to v zápasu s Tommym Furym, který ho naprosto zničil. Mnoho lidí Paula kritizovalo také za to, že chce zápasit s Mikem Tysonem, který sice ještě pořád má co ukázat, ale zároveň je mu sedmapadesát. Zápas s Perrym je ale podle fanoušků bojových sportů velmi odvážný a spousta lidí za tuto volbu Paula uznává.

„Tak tohle bude opravdu něco. Myslím, že to bude dost tvrdý zápas. Jake má sice tvrdou ránu, ale Mike je zase hodně tvrdý zápasník. Podle mě to skončí knockoutem,“ reagují na zápas lidé na Instagramu. Paul ale i nadále počítá se zápasem s Mikem Tysonem, který byl odložený až na 15 listopadu. Tyson je totiž zraněný, ale zápas s Paulem i nadále chce. Kromě nového data platí vše, co bylo předem domluvené, tedy i to, že se zápas bude živě vysílat na platformě Netflix.

Témata: Jake Paul