Jakub Jíra po odchodu z organizace Clash oznámil, že začíná pracovat na něčem novém a tvrdil, že to bude opravdu velká věc. Nyní se očividně dotahují do konce poslední věci, protože Jíra je prý téměř připravený oznámit, na čem tak dlouho v tajnosti pracoval. Redakci Antiyoutuber.cz nastínil, o co se bude jednat.
„Jsme nová streamovací služba, která za pár dní představí nový trailer. V srpnu to celé odpálíme velkou tiskovou konferencí, kde se lidé mohou těšit na spoustu žánrově různorodých pořadů, z oblasti politiky, bizáru, sportu, edukativních věcí, dokumentů, erotiky i OnlyFans. Nechceme konkurovat velkým světovým gigantům, jako jsou například Netflix nebo Disney+ a ani OnePlay. Chceme to dělat jinak. Chceme velkou interakci s diváky a dejme tomu i nějakou gamefikaci, kdy chceme lidem dát možnost se zapojit z pohodlí domova a vydělat si díky tomu i docela hezké peníze,“ řekl Jíra pro redakci Antiyoutuber.cz.
Jenže ani tak nechce být konkrétní a chce si další věci nechat pro sebe. Velkou pozornost ale upoutala jeho fotka s bývalým českým premiérem Jiřím Paroubkem, který má mít s Jírovým projektem něco společného. „V brzkých dnech představíme celý projekt G (hovorově „Géčko“), o co vlastně jde. Aby to všichni pochopili. Projekt na kterém jsem pracoval od ledna 2025 společně se svými společníky a taky důvod, proč jsem odešel z Clashe. Dozvíte se už velmi brzy. A ano, Jiří Paroubek toho bude samozřejmě součástí,“ řekl Jíra.
Na sociálních sítích se objevily fotky a videa, ve kterých se propaguje nový projekt G. Zároveň se spustil odpočet, který nejspíš vyvrcholí odhalení celého projektu. K tomu má dojít v sobotu 6. června, kdy má shodou okolností galavečer organizace Clash, ve které ještě donedávna Jíra figuroval. Co tedy Jíra vymyslel, to se dozvíme už brzy, ale prý se rozhodně máme na co těšit.



