Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Freescoot je znovu terčem kritiky | foto: instagram.com

Freescoot o své kariéře: Plánuje prý kuchařskou show, kvůli hejtům už nemá motivaci být influencerem

Youtuber Jakub Smrek alias Freescoot promluvil o tom, jak se mu v poslední době daří. Začínají ho prý už unavovat neustálé hejty od lidí a nemá prý proto motivaci být dále influencerem. Zároveň chce ale rozjet kuchařskou show a také cestovat. Jeho tábory, na kterých děti jezdí na koloběžkách, jsou prý ale neustále vyprodané.
  18:00

Youtuber Jakub Smrek alias Freescoot už dlouho není aktivní na svém YouTube kanále. Poslední video přidal před rokem a jediné, co na sociální sítě přidává, jsou videa z různých zajímavých prací, jako například z večerky. Smrek nyní exklusivně pro redakci Antiyoutuber.cz promluvil o tom, jak nyní vypadá jeho život a co plánuje do budoucna.

@freescootek

🇨🇴🥷🏽

♬ LATINO - Xsuicidex & Victor Kal.

„Já mám kolem sebe tolik hejtů ze všech stran a od všech lidí, že nemám ani motivaci něco víc dělat. Já udělám video na TikTok, které tady točí úplně všichni a lidi mi tam píšou s*ačky. Tak si říkám, co ti lidi jako čekají, že budu dělat? Přitom patřím mezi první influencery v republice, tak nevím, co mají za problém,“ řekl Smrek pro redakci Antiyoutuber.cz. Právě z toho důvodu se prý už nechce zbytečně zapojovat do některých influencerských projektů, protože už předem čeká, že ho lidé budou kritizovat, ať už udělá cokoliv.

V minulosti byl Smrek terčem posměchu především proto, že na něj různé reakční kanály natáčely kritická videa. Lidé se přirozeně připojili ke kritice Smreka, protože se jim většinou líbily názory jiných youtuberů, kteří se Smrekovi vysmívali. Nyní už ale na Smreka nikdo reakce nenatáčí, ale i tak je youtuber pod neustálou palbou kritiky. „Asi je to tím, že jsem teď lidem nastavil zrcadlo a ukázal jsem jim tu jejich pravou tvář, tak to ti lidi prostě nedokážou skousnout a vybíjejí si na mě zlost. Protože najednou jsem dělal v trafice a mohli se z toho po*ebat, teď pracuji pro kámoše a oni se mi smějí, že dělám skladníka a přitom ho ani nedělám a takové podobné věci,“ myslí si Smrek.

Na YouTube se prý plánuje vrátit ve velkém stylu. Chce prý rozjet vlastní kuchařskou show. Nebude si ji ovšem natáčet sám, ale chce si sehnat produkci a vytvořená videa poté přidávat na YouTube „Budeme vařit, zvát si k tomu vaření i nějaké hosty, mluvit s nimi a třeba u toho i pít a prostě dělat nějakou srandu,“ prozradil Smrek, který si prý do pořadu moc rád pozve také redakci Antiyoutuber.cz. Jiná videa už ale na YouTube nejspíš přidávat nebude. Nemůže už ani jezdit na koloběžce, protože je po třetí operaci kolene a jízdu mu zkrátka doktoři nedoporučují.

Čeho se ale Smrek odmítá vzdát jsou jeho kempy pro mladé koloběžkáře. Ty ho prý nesmírně naplňují a o to víc ho těší, že má každý rok vyprodané všechny turnusy. Také Smrek dokázal mládež odlepit od počítačových obrazovek a vytáhnout ven, aby se děti alespoň trochu hýbaly. Kromě nového pořadu si chce ale Smrek také vyčistit hlavu a plánuje cestování po různých exotických zemích. Svou cestu chce prý zakončit dvouměsíčním pobytem v Kolumbii. Nyní si ale zatím stále drží stanovený pracovní režim, aby neměl možnost vést tolik krušný život, jaký žil kdysi. Ten byl totiž plný alkoholu a omamných látek.

Témata: Freescoot