Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Freescoot je znovu terčem kritiky | foto: instagram.com

Freescoot pracuje ve skladu. Lidé ho za to urážejí, podle nich mu došly peníze

Jakub „Freescoot“ Smrek už přes rok nepřidal na svůj YouTube kanál žádné video. Dlouho pracoval ve večerce a nyní přidal video ze skladu, ve kterém nejspíš pracuje. Lidé ho ale na základě toho kritizují a domnívají se, že mu docházejí peníze. Jeden člověk mu dokonce napsal, že by se měl zabít. To ale podle ostatních lidí přehnal.
  9:23

Youtuber Jakub Smrek alias Freescoot se v poslední době už vůbec nevěnuje YouTube. Lidé ho mohli potkávat ve večerce, ze které přidával spoustu videí na sociální sítě a nyní přidal video, ve kterém pracuje ve skladu. Lidé ale Smreka za jeho video urážejí a vysmívají se mu. Podle spousty lidí se totiž Smrek propadl na totální dno a někteří ho dokonce litují.

Smrek se musel s obrovským množstvím kritiky potýkat po celou dobu svého působení na YouTube. I když nikdy nikomu neubližoval a ani nenadával, spousta ostatních youtuberů jím pohrdala. To se pochopitelně přeneslo také na konzumenty jejich obsahu a ti Smreka začali nesnášet také. Smrek přitom spoustu dětí podporoval v tom, aby se hýbaly a začal tvořit videa z jízd na koloběžce. Dokonce pro děti pořádá i kempy, kde na koloběžkách jezdí společně. Protože se ale rozhodl opustit svůj YouTube kanál, na kterém má přes 200 tisíc odběratelů a spoustu času trávil ve večerce, lidé se mu opět začali vysmívat. Kritiku nyní Smrek schytává také kvůli videu, ve kterém pracuje ve skladu. „Vypadáš, jako kdybys chtěl být chlap, ale nepovedlo se ti to. Je mi zle. Z veřejně známé osobnosti na skladníka. Konečně máš práci, co se k tobě hodí,“ kritizují Smreka lidé na sociálních sítích.

Smrekovi dokonce jeden člověk napsal, že by se měl zabít, protože se všem uleví. Na to Smrek reagoval sice s úsměvem, ale dotyčnému vzkázal, že jsou takové komentáře naprosto zbytečné. V reakci na Smrekovo vyjádření se youtubera mnoho lidí zastalo. „Chápu, že ho nemáte rádi, ale smrt se nikomu nepřeje. Takové věci se neříkají, je to hnus. Proč hned tak zlé komentáře některých jedinců? To je opravdu smutné. Tohle si Freescoot nezaslouží,“ zastávají se Smreka lidé na Instagramu. Smrek ale později příspěvek, ve kterém reagoval na urážlivý komentář, nakonec smazal. Podle spousty lidí je ale naprosto nepochopitelné, že se dříve velmi sledovaný youtuber živí manuální prací. Zastávají názor, že Smrekovi došly peníze a nezbývá mu proto nic jiného než začít pracovat jako ostatní lidé. To ale nejspíš není tak úplně pravda.

Smrek se totiž rozešel s přítelkyní, ke které měl opravdu silné citové pouto. Naznačil, že ho rozchod velmi zasáhl a potřeboval na chvíli vypnout. „Potřeboval jsem nějaký reset do života, nějaký restart, protože jsem po rozchodu. „Lidi, jestli jsem podle vás dopadl špatně, jelikož dělám v trafice, tak jde vidět, že jste ještě v životě nedělali nebo nepracovali rukama,“ řekl pro redakci Antiyoutuber.cz Smrek. Očividně se mu ale nový styl života zalíbil a nejspíš právě proto nyní začal pracovat ve skladu. Na svém Instagramu se nechal slyšet, že se jeho stav lepší. Je prý rád, že si nastavil nový režim, kdy musí vstávat a pracovat. Lidé se mu ale i nadále vysmívají považují ho za totální trosku. Není prý možné, aby youtuber s jeho čísly pracoval manuálně a podle spousty lidí to znamená, že Smrek zkrátka nemá žádné peníze.

Obrovské množství kritiky šlo ruku v ruce s youtuberskou kariéru Smreka už od začátku. Spousta lidí se mu vysmívala také za některé jeho vlastní skladby. Také ostatní youtubeři se mu neustále vysmívali a jeden z jeho bývalých kamarádů Daniel Sonleitner, který je hlavní tváří YouTube kanálu TvTwixx, Smrekovi pomazal auto výkaly a před jeho domem odpálil tisíc petard. Protože si spousta lidí všimla, jak se ke Smrekovi chovají jejich oblíbení youtubeři, začali se ke Smrekovi chovat podobně. Smrek už ale přes rok na svůj YouTube kanál nepřidal žádné video. I nadále pořádá kempy pro děti, které rády jezdí na koloběžkách a přidává videa z trafiky. V jednu chvíli dokonce zápasil v organizacích Clash of the Stars a Red Face, ale protože všechny zápasy prohrál, rozhodl se od zápasení upustit. Nyní se tedy podle všeho nejvíce soustředí pouze na práci, která mu dává smysl.

Témata: Freescoot