Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mladá Češka pracuje pro Inter Miami CF. Denně prý potkává Messiho, obědvá jídla od kuchaře Luise Suaréze

Johana Karbanová, třiadvacetiletá slečna, která se z Čech přestěhovala do Miami, se na sociálních sítích pochlubila svou prací. Pro tým Inter Miami CF totiž hledá mladé talenty a denně se prý potkává s Lionelem Messim a Luisem Suarézem. Zároveň v Miami potkala Jona Mariánka, kterého doprovázel Kazma a lidé jsou z toho velmi překvapení.
  12:57

Na TikToku lidi zaujala mladá fotbalistka, která začala studovat na univerzitě v Miami. Johana Karbanová se ale dostala díky fotbalu k zajímavé práci. Začala totiž pracovat jako fotbalový skaut týmu Inter Miami CF. Díky tomu prý denně potkává Lionela Messiho nebo Luise Suaréze a svou práci popisuje lidem na TikToku. Dostala se dokonce do bezprostřední blízkosti k Jakeovi Paulovi, kde potkala youtubera Jona Mariánka se velmi zajímavým doprovodem.

Karbanová od dětství hrála fotbal a poté, co byla přijatá na univerzitu v Miami, v hraní pokračovala. Na TikToku se ale nechala slyšet, že má nyní novou práci – stala se součástí klubu Inter Miami CF. Třiadvacetiletá Karbanová je prý z práce nadšená a nikdy nečekala, že bude na denní bázi potkávat světové fotbalové legendy.

„Messiho vidím v podstatě každý den, protože naše kanceláře jsou v prvním patře tréninkového centra, což znamená, že se potkáme při běžném procházení nebo například na obědě, kde nám vaří privátní kuchař Luise Suaréze, kterého si přivezl až sem,“ řekla Karbanová ve videu na TikToku. Fotbalistka zároveň popsala, jak vypadá její pracovní den. Do kanceláře prý přijde v deset hodin dopoledne, píše různé emaily a sleduje videa, která jim posílají fotbalisti, kteří se chtějí stát členy týmu Miami CF.

Karbanová prý už několikrát dělala rozhodčího ve fotbalovém zápasu a zaskakovala za trenéra, když se nemohl z různých důvodů dostavit na trénink. „Já jsem se k téhle příležitosti dostala tak, že tady v Miami studuji vysokou školu, dělám si tady magistra a kdybyste i vy měli o něco takového zájem, tak mi dejte vědět na Instagramu a já vám s tím můžu pomoct,“ vzkázala lidem Karbanová. Video, ve kterém se rozpovídala o své práci, má na TikToku za pouhé dva dny přes 600 tisíc zhlédnutí. Lidé Karbanovou prosí, zda by jim nemohla sehnat od Messiho podpis s věnováním, zajistit fotbalovou kariéru v Miami a nebo jim dát lístky na zápasy. Někteří lidé se jí ale vysmívají a tvrdí, že fotbalu vůbec nerozumí.

Karbanová ale upoutala pozornost Čechů také videem, ve kterém se dostala do blízkosti youtubera Jakea Paula. Paul se totiž rozhodl, že na veřejnosti uběhne pět kilometrů a zájemci se k němu mohou přidat. Karbanová se rozhodla, že poběží s ním a na místě, odkud se startovalo, potkala blízkého Paulova kamaráda Jona Mariánka. Co ale ve videu lidi nejvíce zaujalo, byl Mariánkův doprovod. Jednalo se totiž o českého baviče Kamila Bartoška alias Kazmu, který kdysi Mariánka navštívil. Nikdo ale nevěděl, co spolu Bartošek a Mariánkem dělali. „Kdy bude u Jona Mariánka ve videu Kazma? Co tam dělá Kazma? Stihli jste s Kazmou pokecat? Nová ONEMANSHOW je na cestě. Mě tedy víc upoutal ten Kazma než Jake Paul,“ reagovali na Bartoškovu přítomnost překvapení lidé na TikToku. Karbanová poté napsala, že si s Bartoškem i s Mariánkem povídala a oba jsou prý velmi milí.

Karbanová na TikToku ukazuje, jak vypadá její život v Miami. Kromě práce stále studuje a objevuje okolí. Svým sledujícím dává různé tipy, kam se mohou při návštěvě Miami podívat a ukazuje různé atrakce, které jsou zadarmo. Na Instagram přidává v poslední době převážně fotbalové příspěvky, kdy například trénuje mladé fotbalisty, a nebo sama hraje fotbal. Na univerzitě, kde studuje, se díky svým zkušenostem dokonce stala hlavní trenérkou ženského fotbalového týmu. Ve volném čase trénuje děti, ale nejvíce času pochopitelně tráví prací. Karbanové se prý ale splnil sen, ovšem začátky v cizí zemi pro ni nebyly jednoduché. Musela totiž opustit rodinu, přátele a začít nový život v zemi, kde nikoho neznala. Nyní se ale zdá, že už je všechno v naprostém pořádku a Karbanové se daří.