Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mladého rappera zastřelili v den jeho narozenin. Ve svých písních nastínil, že se bojí o život | foto: instagram.com

Mladého rappera zastřelili v den jeho narozenin. Ve svých písních nastínil, že se bojí o život

Šestadvacetiletý americký rapper Julio Foolio byl v den svých narozenin zavražděný. Neznámý útočník ho postřelil na parkovišti před hotelem, kde se chtěl Foolio ubytovat a pokračovat v oslavě poté, co byl vyhozený z pronajatého bytu. Lidé ale tvrdí, že čekali, že Foolia někdo v blízké době napadne. Ve svých skladbách se navážel do ostatních rapperů a gangů
  15:32

Americký rapper Julio Foolio slavil své šestadvacáté narozeniny, které pro něj dopadly tragicky. Foolio byl totiž napadený, postřelený a v důsledku zranění zemřel. Celý večer si svou oslavu zaznamenával na Instagramu a měl dokonce problémy s policií. Kvůli velké oslavě musel totiž opustit pronajatý pokoj.

Foolio se rozhodl, že spolu s přáteli oslaví narozeniny a pronajme si pokoj přes službu Airbnb. Jak už to bývá zvykem, na bytě udělal obrovskou párty, která se začala vymykat kontrole. Neznámý člověk proto zavolal policii, která následně vyprovodila Foolia spolu s jeho přáteli pryč. To ale rappera nezastavilo a slavil dál. Později si pronajal hotel, kde chtěl pokračovat v oslavách svých narozenin, ale k tomu už bohužel nedošlo. Na parkovišti před hotelem totiž Foolia napadl neznámý útočník a postřelil ho.

K incidentu došlo v městu na Floridě v Tampě, kde byl také rapper hospitalizovaný. Na následky zranění ale nedlouho po postřelení Foolio zemřel. „To je hrozné! I když byl, jaký byl, smrt si nezasloužil. Je mi jedno, jak se choval, měl talent, který tu nemá spousta lidí. Chápu, že spoustu lidí naštval, ale ukončit jeho život je naprosto šílené řešení. Zavraždit ho a ještě na jeho narozeniny, hrozné,“ reagují lidé na Fooliovo úmrtí na Instagramu. Mnoho lidí ale poukázalo na to, že k napadení Foolia dříve nebo později muselo dojít.

Foolio totiž ve svých textech často urážel ostatní rappery, mluvil o členech gangů a neustále provokoval. „Dostal jsi, co sis zasloužil. Moc mluvil a teď za to zaplatil. Vůbec se tomu nedivím. Když nejsi fér k ostatním, nemůžeš čekat, že ostatní budou fér k tobě. Kdyby nepráskal, mohl ještě žít. Takhle to prostě funguje,“ píšou lidé pod příspěvky Foolia na Instagramu. Ani policie prý zatím nemá žádné informace o tom, kdo Foolia před hotelem postřelil. Soudě podle všeho to ale nejspíš byl člen některého gangu, o kterém Foolio mluvil ve svých textech. On sám dokonce naznačil, že se bojí o svůj život, nejspíš v důsledku toho, že mluvil až příliš.