Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Justin Bieber | foto: Profimedia.cz

Justin Bieber zpíval na svatbě syna miliardáře. Jeho fanynky jsou smutné, ony na něj 10 milionů dolarů nemají

Justin Bieber dostal za koncert na svatební party syna indického miliardáře 10 milionů dolarů. Ze svatby přidal příspěvek na Instagram a fanynky smutní. Žádná z nich si totiž nemůže dovolit zaplatit Bieberovi takovou částku za to, že by jim také zazpíval. Bieber se už od svých patnácti let doslova topí v penězích.
  21:00

Světoznámý zpěvák Justin Bieber přijal překvapivou nabídku a zazpíval na narozeninové oslavě syna nejbohatšího Inda Mukeshe Ambaniho. Jeho syn Anant Ambani slaví svou svatbu slaví už několik týdnů a překvapením pro něj bylo, když se na oslavě objevil Bieber, který odehrál koncert. Bieber ale pochopitelně nevystupoval zadarmo a za své vystoupení dostal 10 milionů dolarů.

Čisté jmění Mukeshe Ambaniho se odhaduje na 123 miliard dolarů a není pro něj proto problém zaplatit Bieberovi 10 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba čtvrt miliardy korun. Bieber za tuto částku předvedl plnohodnotnou show a všichni svatební hosté si ji užili. 10 milionů dolarů ale pro Biebera ve skutečnosti není až zase tolik vysoká částka. Ještě před svými patnáctými narozeninami si totiž vydělal zhruba 200 milionů dolarů a od té doby mu peníze samozřejmě pořád přibývají. Nelze s přesností určit, kolik peněz Bieber v současné době má, ale jedná se o stovky milionů dolarů.

Bieber ale spoustu peněz samozřejmě utrácí. Od roku 2021 měl utratit přes čtyři miliony dolarů za luxusní auta, kupuje nemovitosti a vydělané peníze si zkrátka užívá. Pro spoustu lidí bylo velkým překvapením, když zjistili, že Bieber na začátku roku 2023 uzavřel dohodu s hudební společností Hipgnosis Songs Capital a prodal práva ke všem svým skladbám, kterých v tu dobu bylo 290. Za tuto dohodu získal kanadský zpěvák 200 milionů dolarů. Deset milionů, které získal za svůj koncert na indické svatbě, se proto může v takovém měřítku zdát jako naprosté nic.

Bieber se pochlubil fotkami ze svého koncertu na svatbě na svém Instagramu a většina fanoušků z toho byla v šoku. „Neumím si ani představit, kolik mu museli zaplatit, aby jim na té oslavě zahrál. Bože, tak moc bych si přála být od něj takový kousek. Hrozně jim to závidím, musel to být neuvěřitelný zážitek. Dala bych cokoliv za to, aby mi Justin zahrál na mých narozeninách, i kdyby to měla být jen jedna písnička. Nikdy nebudu mít tolik peněz, abych si to mohla dovolit,“ píšou smutné fanynky pod Bieberův příspěvek na Instagramu.