Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Influencerka Kafu na TikToku sexualizuje dětské infantilní chování. | foto: https://www.instagram.com/elite_idols/Antiyoutuber.cz

Influencerka Kafu, kterou proslavil Kajumi, propaguje OnlyFans. Dostává se jí kritiky

Že má Anna Hammanová alias Kafu účet na OnlyFans ví většina z jejích fanoušků. Začala ovšem na TikToku propagovat agenturu zabývající se právě touto sociální sítí. Ostře na to reagují sledující a dostává se jí kritiky, že sexualizuje dětské infantilní chování.
  17:00

Influencerku Annu Hammanovou alias Kafu nejvíce proslavil Adam Kajumi. Její sociální sítě jsou plné obsahu se sexuálním podtextem. Propaguje na nich svůj OnlyFans účet a nově také agenturu Élité idols, která se zabývá právě touto sociální sítí. Vytváří videa, kde se ptá kluků, jak se má oblékat nebo přeje dobrou noc a vyzývá sledující, aby jí do komentáře napsali, o čem by chtěli mít tu noc sny. V komentářích se míchají posměšné a kritizující reakce s často dosti perverzními komentáři většinou od mužů ve středním věku či starších. Po TikToku se objevuje mnoho kritiky formou duet videí.

#duet s @@eliteidols #jarinkobra_seznamka #jarinkobra_vareni

21. října 2022 v 14:09, příspěvek archivován: 21. října 2022 v 14:09

Jednou z kritizujících je také zpěvačka a influencerka Dominique Alagia, která se vyjadřuje k videu, kde se Kafu ptá, jak se obléci. „Já se omlouvám, ale co je moc to je moc. Je lepší to se soudností,“ napsala. V duetech se často lidé vyjadřují, že se akorát ztrapňuje a zahazuje svou soudnost. Zároveň spousta z nich nechápe, proč se jim tento obsah zobrazuje na stránkách „Pro tebe“ a nepřejí si to. Ženám často také vadí, že Kafu sexualizuje dětské infantilní chování.

„Proč dělat z dětského chování něco sexy, chová se na tom videu jako osmiletá slečna. Potom uvidíte dítě v nadkolenkách nebo sukni a hned se to bude brát jako něco se sexuálním podtextem,“ kritizuje Kafu uživatelka @_prezDIVKA_

Nejde o můj projev, jako spíš o pointu, která bude snad pochopena. #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #foryourpage #protebe #eliteidols

21. října 2022 v 14:18, příspěvek archivován: 21. října 2022 v 14:18

Reagují ale i muži. Například tiktoker Martin, který má sice jen několik stovek sledujících, ale jeho reakce na Aničku viděli desetitisíce lidí. „Všechno co je roztomilý, nemusí být chytrý. Já taky nechci, aby mi můj pes odváděl daně,“ vyjadřuje se Martin v jedné ze svých reakcí.

@martinovomyslenky #duet s @@eliteidols #chodidla #fyp #fy #czech #trend ♬ original sound - eliteidols

Je velmi pravděpodobné, že videa vyvolávají kontroverzi cíleně, aby se virálně šířila. Fakt, že většina pozitivních komentářů je od mužů ve středních letech a starších potvrzuje, že reklama zasahuje cílovou skupinu. Otázkou zůstává, zda je vhodné, aby se podobný obsah se sexuálním podtextem zobrazoval i osobám mladším osmnácti let.

Všechny reakce však nejsou jen oplzlé či kritické. Občas se objeví i vtipné video, kde si autor dělá legraci. Příkladem je uživatel Ten_s_vínem, který má na TikToku přes sto tisíc sledujících. Otázku Kafu vzal opravdu vážně a ve snaze ji pomoci vyřešit vyzkoušel danou problematiku na vlastní kůži.

#stitch with @eliteidols no nevim no, ja sem tomu na chut neprisel ��jenom sranda , neslo odolat ��❤️#nohate #fakebodies #joke #sranda #tensvinem #protebe #foryourpage

21. října 2022 v 14:21, příspěvek archivován: 21. října 2022 v 14:21

„Nevím proč se na to ptáš kluků, neměla by ses zeptat spíš holek, ať mám tepláky tak nebo tak, tak mi ty tanga tlačí vejce až do žaludku,“ vyjadřuje své pocity ve snaze zodpovědět dotaz.

„V první řadě stojíme za všemi dívkami, se kterými spolupracujeme. Anna je talentovaná mladá dívka a její styl komunikace oceňujeme my i její odběratelé,“ napsala v reakci na žádost o vyjádření Jana Táborská z élite Agency.

Témata: Dominique Alagia