Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Z Vémoly se stal moderátor. Ve vlastním podcastu se nechává svými hosty škrtit

Karlos Vémola moderuje vlastní podcast OSSCAST a lidé ho za jeho moderování chválí. Pozval si dokonce i Zdeňka Polreicha a mnoho dalších zajímavých hostů. Svými hosty se Vémola nechává škrtit. jeho podcast je také na platformě Herohero, kde si lidé mohou zakoupit přístup za 8 eur na měsíc. Některé díly mají velkou sledovanost.
  19:00

Karlos „Terminátor“ Vémola nedávno ukončil svou zápasnickou kariéru, i tak se ale věnuje dalším projektům, do kterých se ještě v dobách zápasení pustil. Jedním z nich je jeho podcast OSSCAST, pro který Vémola dokonce založil vlastní kanál na YouTube. I když je Vémola lidmi často kritizovaný, za jeho vedení podcastu si ho lidé velmi chválí.

Vémola měl v minulosti svou vlastní talk show Karlos Show. Tam si zval různé zápasníky, ale také jiné lidi nejen ze sportovního prostředí. Před třemi měsíci ale oznámil, že bude mít svůj vlastní podcast a tak se také stalo. Prvním hostem OSSCASTU byl rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Vémolovi se lidé často smáli za to, že se při řeči zadrhává a nejde mu tolik dobře mluvit. V roli moderátora se ale Vémola opravdu našel a lidé si ho za to chválí. „Hezký a vtipný rozhovor na úrovni. Karlos je super jako moderátor! Moderátor skvělý. Musím říct, že mě Karlos strašně baví jako moderátor takového podcastu. Fakt se mi to strašně dobře poslouchá,“ chválí Vémolu lidé na YouTube.

Ve Vémolově podcastu se objevil také šéfkuchař Zdeněk Polreich, se kterým Vémola pochopitelně rozebíral stravu, která je pro zápasníky velmi důležitá. Díl s Polreichem patří mezi nejsledovanější, ale nejvíce zhlédnutí má díl, kdy podcast navštívili zápasník a Vémolův odvěký rival Attila Végh a promotér organizace Oktagon Pavol Neruda. Tento díl má za pouhý měsíc Přes 200 tisíc zhlédnutí a Vémola se dočkal obrovské chvály také tentokrát, protože po celou dobu choval k Véghovi, se kterým měl za nedlouho zápasit, obrovský respekt.

Vémola také přišel na způsob, kterým svůj podcast ozvláštní. Pozvaní hosté mají totiž na konci rozhovoru možnost vyzkoušet si, jaké to je škrtit šampiona Oktagonu. Zároveň také vždycky Vémola počítá, za jak dlouho ho přinutí zaklepat na znamení, že už nechce dál škrtit. Polreich ale tuto příležitost jako jeden z mála nevyužil. I když první díl podcastu vyšel teprve před třemi měsíci, YouTube kanál, na kterém podcast vychází, odebírá už přes 22 tisíc lidí.

Vémolův podcast je také dostupný na platformě Herohero, kde si mohou lidé zakoupit přístup k bonusové verzi za 8 eur měsíčně. V tuto chvíli Vémolův profil na Herohero odebírá zhruba 850 lidí. „Každý týden OSSCAST v plné délce a s předstihem. Navíc další exkluzivní obsah, díky kterému nahlédnete do mého života víc než ostatní,“ láká Vémola lidi k zakoupení přístupu na profilu. Podcast si zápasník promuje i na svém Instagramu, kde se dočkal obrovského úspěchu. Úryvky z OSSCASTU jsou také velmi oblíbené na TikToku.