Čtvrtek 25. dubna 2024, svátek má Marek

Kazma odhalil nápovědy k rozluštění šifry | foto: Facebook Kazmy

Kazmův film uvede v premiéře rekordní počet kin! Film čekají přísná bezpečnostní opatření

V rekordním počtu sálů vstoupí do kin utajovaný projekt showmana a provokatéra Kazmy ONEMANSHOW: The Movie. Během premiérového víkendu od čtvrtka 17.8. do neděle 20.8. uvede film rekordní počet 280 kin. V podobně vysokém počtu kin se během premiérového víkendu žádný jiný film nehrál.
  11:46

Za rekordním zájmem kin stojí samotní diváci. Celý měsíc před premiérou totiž diváci vyprodali řadů sálů hned během prvního dne zahájení předprodejů. Sítě multikin Cinema City a CineStar proto jen pár hodin po zahájení předprodeje musely sály s filmem do svého programu přidávat.

Česká kinematografie dosud nic podobného nezažila. Žádný tuzemský film v historii nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech. Čísla jsou rekordní, a už nyní je jasné, že půjde o filmovou událost, jakou naše republika ještě nezažila. Tajemství kolem celého projektu budí nevídanou pozornost. Každý to chce vidět, a každý chce být u toho první,řekl majitel distribuční společnosti Bontonfilm Martin Palán.

‼️⚠️ SOUTĚŽ ⚠️‼️

Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie jde brzy do kin. Chcete ho vidět dřív, než ostatní? My vám to umožníme! Máme pro vás dva lístky na předpremiéru 15. srpna v Praze! Stačí splnit pár podmínek.

1) označte do komentářů někoho, koho byste na premiéru vzali s sebou
2) sledujte IG profil @antiyoutuber.cz

To je vše! Výherce vyhlásíme v pondělí, soutěžit můžete do nedělní půlnoci.

Hodně štěstí! ⚠️♥️

11. srpna 2023 v 12:07, příspěvek archivován: 11. srpna 2023 v 12:09

Na přísně utajovaném projektu pracoval Kamil Bartošek alias Kazma a jeho tým přes 4 roky. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila.

Velkolepá předpremiéra ve Westfield Chodov v Praze

Zatímco běžní diváci uvidí film v kinech až 17. srpna, obchodní centrum v Praze na Chodově se stane dějištěm prvního uvedení filmu v České republice již dva dny před oficiální premiérou, a to rovnou před více než 2500 nadšenými fanoušky. Tato velkolepá událost v hollywoodském stylu je však pouze pro zvané a pečlivě vybrané VIP hosty.

Unikátní světové dílo a přísná bezpečnostní opatření

Organizátoři nešetřili prostředky, aby zajistili, že film zůstane v bezpečí a neunikne před svým oficiálním vydáním, ani po něm. V každém sále bude přítomna ochranka kina vybavená termovizí, což je něco, co se u českých filmových titulů nevidí často.

Všechny projekce jsou opatřeny bezpečnostním klíčem, který film odemkne pouze po dobu promítání, a celý film je navíc opatřen nejmodernější trackovací technologií, zabezpečující nejvyšší ochranu filmového díla před pořizováním pirátských nahrávek. Toto unikátní opatření zajišťuje, že film prakticky nebude možné ukrást. V případě, že by se o to kdokoliv pokusil, může počítat s trestním stíháním a pokutou v řádech několika desítek milionů korun.

Přísná bezpečnostní opatření okolo tohoto filmu mají zřejmě opodstatněný důvod. Dle tvůrců se totiž nejedná pouze o film, ale o světově unikátní dílo, které má mít vůbec poprvé v historii kinematografie přesah do opravdové reality.

Na našem Instagramu můžete soutěžit o dva lístky na film!

Témata: Kazma