Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Khaby Lame přichází o sledující | foto: Antiyoutuber.cz

Kolik vydělává Khaby Lame? Klidně 18 milionů korun za jeden TIkTok

Khabane „Khaby“ Lame je momentálně nejsledovanějším na platformě TikTok, magazínu Fortune odhalil, kolik vydělává za jedno video. Svěřil se také, že je velmi inspirován Willem Smithem a rád by se objevil na filmovém plátně po jeho boku. Sní o tom, že jednou získá Oskara.
  15:00

Nejsledovanější tvůrce na TikToku odhalil, kolik vydělává za jeden příspěvek. Khabane Lame, na TikToku známý jako Khaby, v červnu překonal Charli D’Amelio jako nejsledovanějšího tvůrce. Je mu teprve dvaadvacet a má přes 149,5 milionu sledujících.

Pro byznys magazín Fortune Lame řekl, že kromě milionů lajků, které dostává na videích, získává také obří sumy peněz. Za jedno video si může přijít na až 750 tisíc dolarů, tedy přes 18 milionů korun. V roce 2022 si tak celkem může vydělat téměř čtvrt miliardy korun.

Většina Khabyho příjmů pochází ze spoluprací se značkami, které propaguje online. Odhaduje se, že ai v průměru vydělá kolem 400 000 dolarů za TikTok video.

Ve většině videí Khaby mlčí, pouze gestikuluje, utahuje si z videí ostatních nebo si vymýšlí své vlastní parodie.

Ficou muito simples ������ (It was easy!) ������ #learnfromkhaby #learnontiktok @TikTok @tiktok creators (jenthemagician)

16. září 2022 v 16:47, příspěvek archivován: 16. září 2022 v 16:47

Khaby Lame momentálně žije v Itálii, nedávno získal i tamní občanství. Původem je však ze Senegalu. Za největší handicap považuje to, že neumí dobře anglicky. Kromě sledování amerických kreslených filmů se každý den učí s učitelem, aby se jeho angličtina zlepšila natolik, že bude moci bojovat o filmové role v Hollywoodu. Jeho velkým snem je jednoho dne vyhrát Oscara. Neznalost angličtiny mu však nezabránila dostat se tam, kde je dnes.

Jeho úspěšný tiktokový účet ho už teď katapultoval mezi světové celebrity. Setkal se s rapperem Snoop Doggem, hercem Idrisem Elbou či zpěvákem Jasonem Derulem. Byl i tváří kolekce módní značky Hugo Boss, která mu zaplatila 450 tisíc dolarů, aby se zúčastnil jejich milánské přehlídky a vše zveřejňoval na TikToku.