Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Kluk s kamením útočí na scénu influencerů: Zveřejňuje jména údajných gayů!

Po Clash of the Stars Kluk s kamením tvrdil, že s jeho protivníkem v kleci Rošťákem Svobíkem, jsou víc než kamarádi. Rošťák vztah mezi nimi vyvrátil. Teď Kluk s kamením natočil video, kde mluví o tom, kdo z influencerů je gay. Nevynechal ani Adama Kajumiho.

„Leoš (Rošťák Svobík se vlastním jménem jmenuje Leoš, pozn. red.) je teplej. Ten jeho kámoš taky, na nic si hrát nebudem. Dokonce Adam Kajumi je teplej,“ začíná Kluk s kamením. Dodává, že Kajumi, který má na TikToku přes jeden milion sledujících, orientaci nepřiznává a jako zástěrku si podle Kluka s kamením bere slečny, které se v jeho společnosti a ve videích objevují. „Nevím, proč to ty lidi nepřiznaj,“ dodává Kluk s kamením.

Jenže ani Kajumi ani Svobík jeho slova nepotvrdili. Kluk s kamením přitom ještě měsíc zpátky, těsně po galavečeru Clash of the Stars, tvrdil, že se Svobíkem tvoří pár. „Já ho mám rád a on mě taky. Kdyby mě neměl rád, nedal by mi po zápase pusu v kabině,“ uvedl redaktorům webu Expres.cz. Později sdílel jeho fotku na Instagramu s popisem „Řeknu vám pravdu, miluji ho“. Na to už Rošťák reagoval a ohradil se proti tomu. „Jelikož jsem měl zlomenou ruku, tak jsem nemohl dávat rozhovory a všechny za mě dával Kluk s kamením, protože tam byl,“ uvedl na svém Instagramu. „Kluk s kamením řekl, že jsme se po zápase líbali. Týpek udělá pro pozornost všechno,“ pokračoval.

Mezi dvojicí však k dalšímu sporu došlo už dřív tento týden. Rošťák se spolu s kamarády dohodl, že na Kluka s kamením natočí prank - jeho auto se rozhodli naplnit pilinami. „Ondra byl za to nasranej, chtěl nás za to zbít,“ říká Svobík na Instagramu. Následně tvrdí třeba to, že se Kluk s kamením vloupal do domu, kde ukradl tablet a rozsypal mouku. Tablet měl ale druhý den vrátit. 

Takhle dopadlo Ondřejovo auto.

Takhle dopadlo Ondřejovo auto.

Další události, co Svobík popisuje, už jsou poměrně zmatené. Kluk s kamením se měl do domu vloupat znovu, dokonce měl Svobíka i napadnout. Následně měl utéct a tvrdit, že se chce zabít. „Furt tvrdil, že se jde zabít, tak jsme zavolali policii. Policisti ho našli a Ondra jim řekl, že si samozřejmě nic dělat nechce, takže klasicky na stories hrál na city,“ vypráví Svobík.

Podle informací redakce je Kluk s kamením v pořádku, zabít se nechtěl. Svobík slíbil, že celý prank sestříhá a zveřejní, aby lidé viděli, co se doopravdy stalo.

Kluk s kamením je v poslední době známý tím, že se na sociálních sítích snaží o co největší kontroverze. Od těch si nejspíš slibuje, že mu přitáhnou pozornost. Zpravidla ale všechna kontroverzní prohlášení a výkřiky po pár hodinách smaže. 

  16:30