Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Libor z Prostřena je na TikToku | foto: instagram.com

Libor z Prostřena je na TikToku. Kopíruje Majkla Punka aby získal diváky a dárky

Libor z Prostřena, který v reality show zaujal svým chováním, točí videa na TikTok. Vytváří bizarní obsah a také napodobuje Majkla Punka. Dostal za to spoustu kritických komentářů a někteří ho chtějí vidět v Clash of the Stars. Libor také prodává svůj účet, kde ho sleduje přes 100 tisíc uživatelů.
  14:14

Není to poprvé, co se na TikToku objevil účastník z reality show FTV Prima. Jedním z takových příkladů je bývalý účastník reality show Prostřeno Libor, který zaujal svým zvláštním přístupem nejen k vaření, ale také k celé soutěži. K ostatním soutěžícím se choval velmi agresivně a vařil velmi zvláštní jídla jako třeba červy. Libor už předtím působil na TikToku, kde měl celkem vysokou sledovanost. Točil různá videa, ve kterých prozkoumával strašidelná a nebezpečná místa, nebo prostě jenom dělal bizarní věci. Jeho fanoušci tvorbu milovali, ta se však později začala měnit.

Holt jsem král lesa ������ #libborr #libborrzprostrena #les #král #bojoveumeni #sebeobrana #master #armada #vojak #bushcraft #uniforma #stream #livestream

28. dubna 2023 v 13:50, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 13:50

Libor totiž přišel na nápad, jak zaujmout ještě větší množství lidí. Začal napodobovat chování youtubera a tiktokera Majkla Punka, který svým přirozeným vystupováním dokázal získat velké množství fanoušků. Punkovo vystupování na sociálních sítích je však originální, zatímco Libor prý pouze okopíroval jeho chování a hlášky. Lidé si toho samozřejmě všimli a velmi ho za to kritizují. „Jsi trapnej! Kopíruješ Majkla a myslíš si, že se na to nepřijde? Navíc jde poznat, že ti jeho styl nesedí. Měl by si se prosadit skrz svoje vlastní chování a ne proto, že budeš kopírovat. O opičárnách na streamu nebudu radši vůbec mluvit. Pro prachy všechno, že,“ kritizoval Libora jeden z uživatelů TikToku.

Narážel právě na Liborovo kontroverzní chování při živém vysílání. Je totiž schopný dělat ty nejrůznější šílenosti pouze proto, aby dostal od diváků dárky. Například se pověsí za nohy na větev a nadává, nebo se pokouší dělat různé akrobatické kousky, které často končí pádem. Navzdory tomu je zájem o jeho videa velký a diváci jeho tvorbu milují. Kopírováním Majkla Punka však řadu svých fanoušků naštval a ti se k němu otočili zády. Byli totiž zvyklí na úplně jiný obsah a vyjadřování, zatímco Liborovy nové výstupy jim přišli až moc přehrávané a neoriginální.

Německá mučírna PART1 #urbex #horor #ostrava #pozor #libborr #druhasvetovavalka

28. dubna 2023 v 13:50, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 13:50

Libora z Prostřena dokonce zaregistroval i sám Majkl Punk, který z jeho chování příliš nadšený není. Jeden z jeho fanoušků se ho při živém vysílání zeptal, zda ví, že na TikToku je člověk, který jeho chování kopíruje. „No jo, Libor z Prostřena, kdo jinej, že? D*ment, to je jasný,“ reagoval Punk a začal napodobovat jeho chování a bylo vidět, že se mu vůbec nelíbí. Lidé Punkovi vyjádřili podporu a někteří přišli s velmi zajímavým nápadem. „Běž s ním do Clash of the Stars. Tam by jsi mu dal do d*žky,“ napsal Punkovi jeden z diváků.

Punk by však do Clash of the Stars nešel, protože naprosto pohrdá všemi influencery a on sám se za influencera nepovažuje. Libor o sobě navíc tvrdí, že je voják a v armádě je už šest let. Spousta lidí mu to sice nevěří, protože je podle nich obyčejný blázen, nejde si ale nevšimnout toho, že je Libor docela svalnatý a na streamech, kde dělá spoustu šíleností, také s oblibou boxuje do prázdna, nebo do stromů. Je tedy možné, že nějaké zkušenosti se zápasením mít opravdu může.

Tajný podzemní kulomet! �� #kulomet #bunkr #tajny #urbex #ostrava #libborr #libborrzprostrena

28. dubna 2023 v 13:58, příspěvek archivován: 28. dubna 2023 v 13:58

Libor ovšem přišel s velmi zajímavou nabídkou, kterou spousta lidí nechápe. Prodává totiž svůj první účet na TikToku, kde ho sleduje přes 118 tisíc lidí. Založil si druhý účet a na něm ho sleduje pouze 18 tisíc uživatelů, je však rozhodnutý svůj úspěšnější účet prodat. Na svém prvním účtu má přitom plno velmi sledovaných videí a některá dokonce zaujala i zahraniční uživatele. Libor totiž natáčel různé scénky, kde hraje vojáka, který byl například postřelený. Místo krve sice použil kečup, video si ovšem i tak lidé chválí. Pokud však najde zájemce, který si jeho účet koupí, všechna jeho práce tak bude odstraněna.

Témata: Majkl Punk