Magdalena Sokhanchak alias Ledová královna
Magdalena Sokhanchak se objevila hned mezi prvními účastníky a všechny okamžitě zaujala svou krásou. Jenže se ukázalo, že dostat ji nebude tak jednoduché. Naopak, působila velmi odtažitě a všichni se ji snažili rozveselit. Nejvíce práce to dalo Danielu Štefanovi, kteří s ní tvořil pár a který se do ní zamiloval. Jenže ani jeho gentlemanské chování na Sokhanchak nezafungovalo a zlomový moment přišel ve chvíli, kdy muži odešli do Casa Amor. Štefan tam totiž přemýšlel, zda chce i nadále vkládat energii do Sokhanchak a nakonec se vrátil s novou partnerkou.
Adéla Šedová a Magdalena Sokhanchak tak zůstaly singl a chvíli se zdálo, že vilu budou muset obě opustit, ale na základě hlasování diváků se rozhodlo, že Sokhanchak na vile zůstane. Samotným účastníkům toto rozhodnutí přišlo naprosto mimo, protože jim přišlo, že si Šedová na vile zaslouží zůstat a Sokhanchak by naopak Love Island měla opustit. Nejen účastníci, ale i diváci proti tomuto rozhodnutí protestovali. Jenže Sokhanchak zkrátka dostala další šanci, kterou ale nevyužila, protože byla i nadále chladná a nedostupná. Následně byla k velké úlevě diváků nucená z Love Islandu odejít.
