Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Datel porazil Kotlára. | foto: instagram.com

Datel bude mít nového soupeře. Chce se mu postavit Kluk s kamením kvůli potyčce s Datlovým manažerem

Youtuber Marek „Datel“ Valášek nakonec nebude zápasit s Davidem Čonkou, protože se Čonka zranil. Valášek oznámil, že se rozhoduje mezi Reném „Rendysem“ Blahovským a Patrik „Žralokem“ Hüblerem. Zatím ale nechce prozradit, koho si nakonec vybral. O zápas s ním si ale řekl také Ondřej Untermüller, který se dostal do potyčky s Valáškovým manažerem Vojtěchem Hlaváčkem.
  17:39

Tiktoker David „Čonny“ Čonka na Instagramu oznámil, že nemůže kvůli zranění nastoupit do zápasu. Měl se utkat s youtuberem Markem „Datlem“ Valáškem a vyřešit tak dlouho trvající spor. Valášek si ale bude muset ještě nějakou dobu počkat a tak začal řešit, s kým se utká místo Čonky.

Čonka si totiž při tréninku nešťastně vykloubil loket a i když doufal, že se stihne dát dohromady, nakonec musel svou účast na osmém galavečeru organizace Clash of the Stars zrušit. Valášek si prý chvíli myslel, že si Čonka vymýšlí, protože z něj dostal strach. Vedení organizace mu ale potvrdilo, že je Čonka opravdu zraněný a Valášek tak začal přemýšlet nad vhodnou alternativou. Vedení mu navrhlo zápasníka Filipa Roubíčka, toho ale Valášek odmítl, protože Roubíček je až příliš dobrý a youtubera by nejspíš dokázal porazit velmi snadno.

Nakonec ale oznámil, že našel vhodného soupeře, neprozradil ale koho. „Rendys a Žralok. Já si říkám, že když se ti v životě něco po*ere, tak do toho běž naplno, takže bude to někdo z nich. Nebudu říkat, kdo to bude,“ řekl Valášek na svém Instagramu. Lidé se v komentářích pod videem, kde Valášek reagoval na Čonkovo zranění, dohadují o tom, kdo se nakonec Valáškovi postaví. Spousta lidí by si přála, aby se Valášek utkal s Patrikem „Žralokem“ Hüblerem, který dokázal, že dokáže snést neuvěřitelné množství úderů. Valáškovi se ale ozval jeden influencer, který se o zápas s ním hlásí.

▶ Datel posprejoval svému sokovi auto. Ty máš být otcem? Chudák Bára, reagují na Datlovo chování lidé - AntiYoutuber.cz

Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením se nechal slyšet, že si to s Valáškem s radostí v MMA kleci rozdá. „Čonka tedy nemá zápas, tak co kdybych si dal s tím nasypaným blbečkem zápas já za toho jeho magorského manažera,“ napsal Untermüller k videu, které přidal na svůj Instagram. Ve videu je vidět Valáškův manažer a kamarád Vojtěch Hlaváček, který přirazil Untermüllera ke zdi a křičel na něj, aby se omluvil. Untermüller tvrdí, že k tomuto incidentu došlo před zápasem s Davidem Pražákem, což je sice už dávno, ale pořád ho to nejspíš štve.

„Stalo se to na hotelu před mým zápasem. Napsal jsem totiž, že by měl Datel prohrát a vyhrát Kotlár. Zápas s Datlem bych si klidně dal,“ řekl pro redakci Antiyoutuber.cz Untermüller, který si prý věří. K zápasu ale nejspíš nedojde. Ani Valášek a ani vedení organizace Clash of the Stars totiž na Untermüllerovo vyjádření nijak nereagovali. Navíc je velmi pravděpodobné, že by Valášek nad Untermüllerem snadno zvítězil a soustředí se proto na zcela jiné soupeře. Kdo se ale nakonec Valáškovi postaví, v tuto chvíli zatím nikdo neví.