Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Datel se rozpovídal o tom, jaké to je být otcem. Následně začal znovu propagovat hazard

Marek „Datel“ Valášek si očividně užívá otcovství. I podle lidí to kontroverznímu youtuberovi velmi pomohlo a Valášek se nyní rozhodl svěřit, jaké to pro něj je být otcem. Nikdy prý k nikomu nezažil takovou lásku a prý mu přijde, že čím je jeho syn starší, tím víc ho miluje. Po dojemném vyprávění ale začal propagovat na Instagramu hazard.
  23:00

Kontroverzní youtuber Marek „Datel“ Valášek se po narození svého prvního dítěte výrazně změnil. Toho si všimli dokonce i jeho sledující, kteří ho za to chválí a to včetně těch, kteří ho nemají rádi. Valášek se nyní rozpovídal o tom, jaké to je být otcem.

Valášek ještě nedávno prováděl věci, kvůli kterým ho lidé neustále uráželi. Od doby, co se mu narodil syn Kylián, se ale Valášek zklidnil a více se soustředí na svou rodinu. „Nedá se říct, že by se ve mě něco změnilo. Spíš jsem si uvědomil nějaké věci a první věc, na kterou jsem přišel, byla, že můžete milovat úplně jinak, než když třeba milujete svou přítelkyni,“ vysvětlil Valášek na svém Instagramu. Zároveň si prý uvědomuje, že na sebe musí dávat pozor, protože tu potřebuje být pro svého syna.

„Přijde mi, že čím víc roste, tím víc ho miluji a každým dnem ho poznával ještě víc. Já vím, zní to divně ale prostě mi připadá, že ho miluji víc a víc,“ rozplýval se Valášek. Spolu s jeho přítelkyní Barborou Stříteskou prý plánují mít i další děti. Oba totiž chtějí mít velkou rodinu a oba by si prý přáli mít také dceru. Na to všechno je prý ale ještě hodně času a zatím si oba užívají první měsíce se svým synem Kyliánem.

Valáškovi lidé píšou, že je opravdu skvělý otec a i když ho nemají někteří rádi, zatím se zdá, že chce pro svého syna opravdu jen to nejlepší. Po sérii emotivních příběhů na Instagramu se Valášek rozhodl propagovat hazard a lákal lidi, aby se připojili do skupiny pro sázkaře. Ti, kdo se do skupiny připojí, prý mohou dostat tisíc korun. Valášek se ale nechal slyšet, že on sám se hazardu vyhýbá, doporučovat ho ostatním mu ale očividně nevadí.