Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Marin Klesnil na YouTube | foto: instagram.com

Moderátor úspěšného podcastu si založil vlastní YouTube kanál. Naráží na kritiku

Martin Klesnil, který je známý jako jeden z moderátorů podcastu U Kulatého stolu, si založil svůj vlastní kanál na YouTube. Tam přidává videa ze zákulisí akcí, hodnotí prémiová ubytování a chystá se i na další obsah. I když ho většina diváků chválí, spousta lidí má připomínky k jeho videím. Některým přijdou nudná, jiným vadí jeho projev a také nedostatek informací.
  9:13

Jeden z moderátorů podcastu U Kulatého stolu Martin Klesnil se rozhodl založit vlastní YouTube kanál. I když je v roli moderátora podle lidí opravdu dobrý, styl jakým tvoří videa na YouTube, se spoustě lidem vůbec nelíbí. Klesnil se rozhodl navštěvovat různá místa a ukazovat lidem různé zajímavosti, bohužel ale musí čelit i kritice od diváků.

Klesnil má nový YouTube kanál založený zhruba dva týdny a už na něj stihl nahrát tři videa. V prvním videu se Klesnil rozhodl, že se ubytuje v nejdražším hotelu v Brně a divákům přiblíží, jak to v hotelu vypadá. První díl má momentálně bezmála osm tisíc zhlédnutí, ale Klesnil si hned u prvního videa vyslechl několik připomínek. „Nějak mě ten přednes nebavil. Přišlo mi to takové povrchní možná až arogantní, hlavně řeč těla a tak. Formát videa by mohl být alespoň o něco delší,“ psali lidé do komentářů pod Klesnilovo první video.

Jinak se ale lidem nápad na takovou tvorbu líbil, což také Klesnilovi pochopitelně napsali. Druhé video, které se na kanále objevilo, bylo z osmapadesátého galavečeru organizace Oktagon, kdy Klesnil získal VIP lístek v hodnotě 50 tisíc korun. Video má 28 tisíc zhlédnutí, ale s větší sledovaností přišlo také větší množství kritiky a připomínek ze strany diváků. „V podstatě rekapitulace sportovních výsledků a málo pohledu na samotnou přidanou hodnotu té služby. Z videa, které má 10 minut, jsi se věnoval zákulisí a tomu, proč by někdo měl dát tyto peníze za vstupenky, zhruba 2 minuty. Zbytek byl recap zápasů, který si můžu přečíst na iSportu. Za mě tedy zbytečně málo opravdu prémiového contentu. Věřím, že do budoucna to bude vychytanější. Video o ničem,“ kritizují Klesnila lidé na YouTube.

Podcasty o vraždách lidé milují. Podcastem roku jsou opět Opravdové zločiny, navzdory kritice - AntiYoutuber.cz

Spoustě lidem se Klesnilovy nápady na videa líbí, ale soudě podle komentářů jim přijde, že by měl Klesnil trochu více zapracovat na provedení. U posledního videa už ale nikdo žádné připomínky neměl a Klesnil tak mohl číst pouze samé pozitivní komentáře. Někteří lidé se také nechali slyšet, že jsou velmi překvapení Klesnilovým rozhodnutím založit si vlastní YouTube kanál a vytvářet vlastní obsah. I když se hned z úvodu Klesnil setkal s kritikou a připomínkami k jeh tvorbě, Klesnilovo moderování podcastu U Kulatého stolu lidé zbožňují.