Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mikýř má nejodebíranější profil na Herohero. Má na něm přes 17 tisíc placených sledujících, měsíčně vydělá miliony

Martin „Mikýř“ Mikyska vyhrál reality show Survivor. To, jak se rozhodl naložit s dvou a půl milionovou výhrou, však mnohé překvapilo. Natočil speciální rozhovor v O2 areně, který zveřejnil na své Herohero. Předplatné na platformě zvýšil ze sedmi na deset eur a nyní má přes sedmnáct tisíc odběratelů.
  11:55

To, co se právě povedlo youtuberovi Martinu „Mikýřovi“ Mikyskovi, šokovalo internet. Nejenže vyhrál reality show Survivor a odnesl si titul posledního přeživšího spolu s pohádkovou dvou a půl milionovou výhrou, nyní si přišel k další velice solidní částce. Rozhodl se, že finanční odměnu ze soutěže investuje do speciálního rozhovoru s moderátorem Ondřejem Novotným a dalšími účastníky reality show. Mikýř je známý svými ulítlými nápady a videi, takže i tento rozhovor musel být něčím speciální. Pronajal si tak na něj celou O2 arenu jen pro sebe.

Speciální rozhovor je zaměřený především na fanoušky soutěže. Mikýř v něm za dvě hodiny podrobně probere různé zákulisní scénky a informace, které se třeba nedostaly do finálního střihu. Má nějaký spor s Novotným? Rozhodně ho rozčílilo, když zjistil, že se některé jeho vtipy nedostaly do odvysílaných dílů. V rozhovoru vyvrátil různé spekulace o tom, že ho Novotný nemá rád. Moderátor soutěže se přiznal, že Mikýře zpočátku několik dní ignoroval a při soutěžích i jiných příležitostech mu nepokládal žádné otázky. Podle Novotného si Mikýř musel uvědomit, že reality show není jen o nich dvou.

Rozhovor zveřejnil na svůj Herohero profil. Počet platících sledujících mu na něm začal raketovým tempem stoupat. Za jediný den se dostal ze tří tisíc sledujících na neuvěřitelných více jak sedmnáct tisíc tři sta, čímž se stal nejodebíranějším účtem na platformě. Zvedl také cenu měsíčního odběru ze sedmi na deset euro. Je důležité podotknout, že mnoho ze sledujících si odběr u něj zaplatilo ještě v moment, kdy si za něj účtoval sedm euro. I tak se však dá bezpochyby říct, že se mu milionová investice do rozhovoru jistě vrátila.

Reakce na něj jsou smíšené, spíše však pozitivní. „Fakt mazec! Miky neskutečný hráč a bavič a MÚPI crew nenechala ani píď z této akce nevyužitou. Jedete neuvěřitelné bomby, pecky, pumy a nás to fakt baví,“ vyjadřuje své nadšení z rozhovoru jedna slečna na Instagramu. „Bylo to naprosto skvělý. Konec letošní sezony Survivoru dostal naprosto fantastickou tečku. Myslím si, že Miky už jen z tohohle hlediska je vítěz, který soutěži dělal, dělá a bude dělat výborné jméno. V tomto ohledu jsme si nemohli přát lepšího vítěze,“ komentuje další.

Najde se však i pár těch, kterým celá myšlenka rozhovoru v O2 areně přijde na hlavu. „Hele, já ti fandil, ale tohle je za mě fakt prapodivná kašparáda, která je ještě za nějakou placenou bránou. Dost zvláštní,“ komentuje jeden z lidí na platformě X (dříve Twitter). „Ty vole, tak nevím, jak hodně je to trapný,“ píše další.