Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mike je Pán proti dezolátům: bojuje proti petičnímu stánku, který nepřetržitě sídlí naproti úřadu vlády

Mike Oganesjan bojuje proti petičnímu stánku, který nepřetržitě sídlí naproti úřadu vlády. Nejprve se jen dohadovali a diskutovali, později se však ve stánku začaly dít daleko ostřejší věci. Oganesjan to měl od jednoho muže schytat pepřovým sprejem do obličeje, on jim stánek vystříkal hasícím přístrojem.
  13:48

Mike Oganesjan, dříve známý jako Mike je Pán, se pustil do nové tvorby. Založil si kanál s názvem Detektiv Mike. Jeho cílem je stát se nejodebíranějším youtuberem v zemi. Vybral si pro to velmi specifický obsah. Už dříve byl známý pro svá konfrontační videa, což se v jeho nové tvorbě příliš nezměnilo. Od policistů se však přesunul k influencerům a petičnímu stánku sídlícímu před úřadem vlády. Podle něj tam nemá co dělat. Říká, že si s ním město neví rady, a tak tento problém vyřeší po svém. Aktivně ke stánku chodí a diskutuje s lidmi, kteří ho provozují.

Nyní se však zdá, že od slovních konfrontací dochází čím dál více k fyzickým potyčkám. Tyto ostřejší situace Oganesjan zatím sdílí převážně na své platformě Herohero. Některé však zveřejnil i na svém YouTube kanálu a Instagramu. V jednom videu se do stánku nejasným způsobem dostala pyrotechnika připomínající dýmovnici. Není zřejmé, jestli ji tam umístil Oganesjan. Rychle však zareagoval, sáhl po hasicím přístroji a začal jeho obsah stříkat směrem do stánku i na lidi uvnitř. „Taková záchrana, tleskám za rychlou a pohotovou reakci,“ komentoval video jeden z lidí na Instagramu.

Stánek dostává opravdu pořádně zabrat. Někteří lidé na sítích ho označují spíše jako demoliční než petiční. Nedávno, když byl na místě právě Oganesjan, se k němu někdo přiblížil a ze strany ho roztrhal. Pachatel z místa ihned utekl. Nyní ho také někdo potřísnil kečupem, za což měl být zadržen policií a odvezen. Oganesjan lidem ve stánku nedá spát. Například toto video bylo natočeno ve čtyři hodiny ráno.

Nedávno měl být Oganesjan u stánku dokonce postříkán pepřovým sprejem. Tomu pravděpodobně předcházela situace, kdy youtuber na místo dorazil s kýbly plnými hnoje a jejich obsah vysypal do koše vedle stánku.