Dnes se na úřadu Prahy 5 konalo přestupkové řízení, které se týkalo novináře Deníku TO Pavla Cimbála a youtubera Mikea Oganesjana. Ten dorazil v doprovodu svého týmu, ve kterém je i Vojtěch Pšenák. Jenže situace se vyostřila ve chvíli, kdy Oganesjanův tým odcházel.
Oganesjan pro redakci Antiyoutuber.cz exkluzivně popsal, o co přesně šlo. „Šlo o to, že jsem v nějakém videu Cimbálovi nadával a smál jsem se mu. Na jednání jsem došel s půlhodinovým zpožděním. Dal jsem námitku podjatosti vůči úředníkovi, vstal a už jsem odcházel,“ vysvětlil Oganesjan. A právě v tento moment došlo k incidentu, který Cimbál očividně bude mít do konce života před očima.
„Cimbál v minulosti natočil návod, že když ho někdo natáčí, že ho má postříkat Magnesií GO. Na základě jeho návodu se Vojtěch Pšenák rozhodl, že nechce být ze strany Pavla Cimbála v rozporu se zákonem a jeho vlastním návodem natáčen a tak dle jeho návodu využil Magnesii GO,“ říká Oganesjan. Jak už jste nejspíš pochopili, Pšenák postříkal Cimbála vodou a tomu praskly nervy. „Cimbál fyzicky napadl Vojtěcha Pšenáka a já jsem jej na místě zpacifikoval,“ řekl Oganesjan. Cimbál byl samozřejmě v šoku, že mu byl jeho útok vrácený.
„Tím, že jsem dal námitku podjatosti, tím vlastně to jednání končilo a z místa jsme odešli na snídani. Krajská předsedkyně PRO Lenka Tarabová, jak je jejím zvykem (ona popírá válku na Ukrajině, popírá existenci bakterií a virů) sdílela lživé info, že jsem Cimbála měl napadnout já,“ pokračoval Oganesjan. Podle záběrů, které redakce Antiyoutuber.cz obdržela, ale opravdu vystartoval jako první Cimbál.


