Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Streamer Jiří „Novby“ Bláha | foto: YouTube.com

Bizarní Novby z Clashe ve Španělsku: Líbal se s mužem, napadli ho a ukradli mu mobil

Bizarní streamer a zápasník z Clash of the Stars, přezdívaný Novby, se vydal na dovolenou do Španělska. Odtamtud uspořádal stream, který se nečekaně zvrtl. K překvapení všech sledujících se v jednom okamžiku začal líbat s náhodným mužem. Později ho okradli.
  13:24

Nejdříve se v záběru objevil jeden muž, pak druhý a už to vše začalo. Známý streamer Novby zažil vášnivou líbačku se Španělem. Bizarní tvůrce se vydal do slunného království, aby si zřejmě odpočinul po svém vyhraném zápase v bojové organizaci Clash of the Stars. Jak je u něj zvykem, většinu svých aktivit streamuje, a výjimkou nebyla ani jeho dovolená ve Španělsku. Novby je známý pro své šílené vylomeniny, kdy se na streamech opilý obnažuje, káli a močí. Tentokrát se zdá, že pravidla platformy neporušil. Přesto však překvapil většinu svých sledujících, když se začal horlivě líbat se zarostlým mužem.

„Kámo, on měl strašně velký jazyk ten týpek. Takže podle toho jsem poznal, že měl určitě i velkou klobásu,“ řekl Novby později k líbačce. Nedělal to prý proto, že by vyloženě chtěl, či si to užíval. Šlo mu o to, zprostředkovat zábavný stream pro své sledující. „Já jsem to nedělal schválně,“ vysvětluje. Údajně neměl být iniciátorem polibku. Neznámý muž ho prý začal líbat sám od sebe.

Později, zřejmě ještě ten večer, když se vracel domu z klubu, se setkal se zlodějem. Nejdříve si s náhodným mužem na ulici vyměnil pár slov. Ten ho v temné ulici sledoval a Novby se mu lámanou angličtinou snažil vysvětlit, aby šel pryč. „On ode mě chce peníze, ale já na tebe s*ru,“ říká Novby v angličtině v moment, když už se zdá, že od něj neznámý muž odchází. To však říkat neměl. Muž se za ním vrátil, prohodili si mezi sebou pár nadávek a v jeden moment mu muž vytrhl telefon, ze kterého Novby streamoval a utekl.

Později se na streamu z nového telefonu svěřil, že ukradený mobil už zřejmě nikdy nenajde. Zapomněl prý e-mail, díky kterému by se dala vyhledat jeho poloha. Na policii dostal protokol, a to bylo vše.