Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Coconut Kitty | foto: instagram.com

OnlyFans tvůrkyně spáchala sebevraždu. Sledující kritizovali její silně upravené fotky

Mladá OnlyFans tvůrkyně spáchala sebevraždu. Trpěla depresemi, kterým nepomáhala silná kritika jejího vzhledu ze strany sledujících. Své fotky upravovala tak, aby vypadala jako mladá dívka.
  16:05

Diana Deets, americká OnlyFans tvůrkyně, která vystupovala pod jménem Coconut Kitty, spáchala sebevraždu. Tomu předcházely deprese, kterými trpěla kvůli silné kritice a odsuzování ze strany internetových uživatelů. Deets se totiž snažila upravit svůj vzhled tak, aby působila jako malá holčička. Několikrát byla dokonce nařčená z toho, že na sebe chce nalákat pedofily.

Její tvorba byla i přes to oblíbená, což dokazuje i počet jejích sledujících. Na svém Instagramu se jí podařilo získat 5,4 milionů sledujících a podle odhadu si vydělala 450 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes 10 milionů korun. Zpráva o úmrtí se objevila na jejím instagramovém profilu.

To all lovers and fans of Coconut:

Last Sunday, Coconut took her own life. It’s unfair. Life isn’t fair. We wish you guys could get to know her the way her friends and family did. She was such a light to this world, truly, she was always glowing. You could never slow that girl down. She was so hard headed and strong, but also just so kind. With the biggest heart we have ever known. She was always trying to lift everyone up around her, she wanted everyone to win. She always took in animals that needed a home. She was the type of person who would drop everything to help you with your problems and would always be in your corner. She would go to war for you if anyone ever dare try to hurt someone she loved. That smile of hers could light up a whole room, it would turn your whole day around. And her laugh. Her laugh was so contagious. She was so funny. She would get you to laugh till you couldn’t breathe. She loved to dance and sing, and just be herself. She was always her true self with her family and friends. Her energy was so pure. And we wish so much that we could have taken some of the darkness that was weighing on her heart. She always felt so deeply, with her whole body, mind, and soul. She loved creating. She loved to make art and to express herself and we know a lot of you loved her too and she was always so grateful for you all. She was so strong for so long. She was amazing and just a beautiful person. We miss her so much and life is never going to be the same without her. She was a mom, a sister, a daughter, a best friend and a role model for so many of you. Above all she loved her kids and being a mom. Her kids were her whole world. She was devoted to them and she wanted to make sure that they were loved. And they were so loved. All we ask is that you check on your friends and loved ones. You never truly know what someone is going through. Call them and tell them you love them. You never know how much time you’ll have left with the people you love. We love you forever Coconut, rest easy beautiful.

19. února 2023 v 1:39, příspěvek archivován: 23. února 2023 v 15:57

Deets už před časem přiznala, že trpí psychickými problémy, za kterými je z velké části i tím, že na internetu vystupuje jako Coconut Kitty. Vadilo jí, že se na ni nabaluje velké množství lidií, kteří komentují její vzhled a uražejí ji. „Jsem unavená z lidí, kteří komentují můj vzhled. Docela mě to trápí,“ poznamenala Deets v rozhovoru pro Rolling Stone. Dodala i, že své internetové alter ego vytvořila cíleně jako postavu z anime. Právě proto měla zúžený pas, malou bradu a velké oči. Své fotky ovšem velmi upravovala a to také vyvolalo velkou kritiku. Podle blízkých přátel a rodiny však byla velmi přátelská a citlivá. Také se snažila pomáhat, kde jen to šlo. To také obsahovala zpráva, která se objevila na jejím Instagramu. „Není to fér. Život není fér. Přáli bychom si, abyste ji mohli poznat tak, jako její přátelé a rodina. Byla takovým světlem pro tento svět, opravdu, vždy zářila,“ stálo v úvodu celé zprávy.

V minulosti Deets někteří sledující pravidelně obviňovali z toho, že dává špatný vzor mladým dívkám a motivuje je k připojení na platformu OnlyFans.

Sama si prý postavu Coconut Kitty vytvořila proto, aby mohla vydělávat peníze a zároveň zůstat v anonymitě. Svůj věk však nikdy nepřiznala, protože je to prý irelevantní. Odjakživa prý měla ráda umění. Před svou kariérou na OnlyFans vytvářela akrylové malby, které se následně snažila prodat. Nesetkala se však s úspěchem a začala přemýšlet, jak může skrz své umělecké schopnosti vydělat. Tehdy přišla s nápadem upravovat své fotky a následně je přidávat na OnlyFans a Instagram. Čísla se jí postupně začala zvedat, až se dostala na 5,4 milionů sledujících.

Rise and shine

26. prosince 2022 v 16:08, příspěvek archivován: 23. února 2023 v 16:06

Díky své práci a penězům se dokonce setkala se světovými herci, jako třeba s Adamem Sandlerem, nebo Dustinem Hoffmanem. I když si vydělávala velké množství peněz, nepřestala vytvářet malby. Na Instagramu velmi často přidávala své výtvory. Poslední příspěvek, který oznámil její smrt, obsahuje dvě fotky. Na jedné je pouze černo a na druhé je kontakt na odborné dispečery, kteří jsou tu pro lidi, co přemýšlejí nad sebevraždou. U příspěvku jsou sice vypnuté komentáře, ovšem lidé svou soustrast vyjadřují u předchozího příspěvku. Ten už má přes tisíc komentářů a další stále přibývají.