Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Streamer Opat04 dostal nové léky. Lékaři mu dávají naděje na zmenšení nádoru

Streamer Opat04, také vystupující pod přezdívkou Daniel Legenda, se svěřil, že mu lékaři naordinovali nové léky. V minulosti mu byl diagnostikován nádor na mozku, který způsobuje neplodnost. S novou medikací má však šanci, že se nádor zmenší a bude moct v budoucnu mít děti.
  20:00

Český streamer Opat04 | foto: IG: @opatxdAntiyoutuber.cz

Xholakys a 1 další

Opat04 se více než před rokem svěřil, že mu byl diagnostikován nezhoubný nádor na mozku, jež způsobuje neplodnost. Díky svému zdravotnímu stavu se několikrát psychicky zhroutil na svých živých vysíláních a jednou se dokonce pořezal. Nyní má novou naději, lékaři mu předepsali léky, které by mohly vše změnit.

Streamer o nádoru na mozku poprvé informoval své fanoušky na podzim minulého. Fakt, že nejspíš nikdy nebude moct mít děti se však dozvěděl až letos v létě. V tu dobu to prozradil i svým sledujícím na svém živém vysílání. „Jsem do smrti neplodný a už nikdy nemohu mít své děti. Je to už dané a strašně mě to bolí. Já nevěděl, jak vám to mám říct. Moc se omlouvám,“ řekl se slzami v očích.

@honzik_k6

♬ původní zvuk - Honziik💎

Na začátku prosince však hvězda streamovacích platforem dostala novou naději. Lékaři mu předepsali nové léky, které mohou vše změnit. „Čau hoši, jdu od doktorky a mám nové léky. Jsou velmi silné, ale mohou ten nádor zmenšit. Možná mi to i vrátí plodnost. V blízké době mě čeká rezonance mozku a návštěva endokrinologa, aby mě hlídal, prý se mi může velmi změnit chování,“ svěřil se Opat04 na Instagramu.

První tabletku spolkl 6. prosince a je z toho velmi nadšený. Podle jeho slov by měla působit do tří hodin a je velmi zvědavý, co to s ním udělá. „Ani nevím, proč vám to vlastně píšu. Mám z toho jednoduše radost a nemám k tomu co říct. Budu vás informovat,“ dodal na svých stories.

Nádor na mozku, společně s užíváním alkoholu a návykových látek, Opatovi způsobil psychické problémy, které vyústily v to, že se v srpnu opil, pořezal, ztratil a skončil v nemocnici na Maltě. Ke všemu došlo, když se svými přáteli na streamu řešil život a osobní problémy, dostal se totiž i k rozebírání svého zdravotního stavu a nádoru na mozku.

Opat je kromě své kariéry na sítích známý i svým bývalým vztahem s hvězdou OnlyFans Xholakys. Zajímavostí je, že i ona se na začátku listopadu svěřila, že má nádor na mozku a jde ji o život. Na pár dní se dokonce rozloučila se sítěmi. Krátce na to, po spolknutí několika Xanaxů, však prozradila, že se jedná pouze o ložisko, které jí způsobuje epileptické záchvaty.