Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Koleso je na totálním dně. Přišel o střechu nad hlavou, prý je paranoidní a nejspíš prodal svůj Instagram

Patrik Pešava alias Koleso byl vždy na sociálních sítích populární. Lidi totiž bavilo, že byl schopný pod vlivem alkoholu udělat téměř cokoliv. Protože si ale nedokázal udržet žádnou práci, skončil na ulici. Pešava přišel úplně o všechno a navíc má strach, že mu chtějí cizí lidé ublížit. Kvůli tomu byl prý už dvakrát hospitalizovaný.
  16:04

Bizarní internetová postava Koleso, vlastním jménem Patrik Pešava, v poslední době není skoro vůbec aktivní na sociálních sítích. Tu a tam se objeví u někoho ve videu, ale pohled na něj je opravdu žalostný. Z Pešavy se totiž prakticky stal bezdomovec. Podle svědectví Jaromíra Petra alias pana Hvězdičky Pešava přišel dokonce i o svůj obytný vůz.

O Pešavu se ochotně staral Jaromír Petr, který se ho snažil vrátit alespoň trochu do normálního života. Jeho úsilí bohužel nestačilo na to, aby se Pešava dokázal vzchopit. „Poslední dobou jsem o něm nic moc neslyšel. Vím, že jel s kamarády do Rakovníka a Karlových Varů, protože se o něj starali, ale teď je zase v Praze a nedělá nic. Dokonce přišel i o svou dodávku, kterou jsme mu z jeho peněz koupili,“ řekl pro redakci Antiyoutuber.cz Petr. Pešava prý spoustě lidem řekl, kde je dodávka zaparkovaná a ti samí lidé mu potom auto začali ničit.

Petr nevylučuje možnost, že Pešavovi někdo nabídl, že od něj auto za pár tisíc korun odkoupí. Po dodávce se totiž slehla zem. On sám už s Pešavou není v kontaktu, ale občas se k němu prý dostanou zprávy od některých jeho kamarádů. Pešava je na tom ale nejspíš mnohem hůř, než se může zdát. „On má strach, že po něm někdo jde a zašlo to dokonce až tak daleko, že kvůli tomu byl dvakrát hospitalizovaný, protože to psychicky nezvládal,“ tvrdí Petr, podle kterého se totiž ne všichni k Pešavovi chovají hezky. Někteří lidé mu sice dávají peníze, alkohol a cigarety za to, že se s nimi půjde bavit, ale najdou se i tací, kteří mu třeba i chtějí ublížit.

Ani na jeho profilech na sociálních sítích se už v podstatě žádné příspěvky neobjeví. Tu a tam někdo zveřejní nějaké staré video, a nebo propagaci hazardu, jinak je ale na profilu naprosté ticho. Podle Petra je pravděpodobné, že Pešava své profily na Instagramu někomu prodal, což se prý už v minulosti stalo. „Problém je, že dokud ho ti lidé budou podporovat, nemá šanci se z toho dostat. Lidé mu pořád budou dávat peníze na cigára a alkohol a s tím si on prostě vystačí,“ myslí si Petr. Pešava ale takovým způsobem nejspíš nedokáže žít dlouho. Lidé už o něm ztrácí povědomí a vzhledem k tomu, že už se ani tolik neobjevuje na sociálních sítích, je možné, že na něj za chvíli všichni zapomenou.

Témata: Koleso