Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Bejr vs. Novotný | foto: instagram.com

Pavel Novotný všechny překvapil. Na zápas s Alešem Bejrem se poctivě připravuje

Pavel Novotný se na sociálních sítích nechal slyšet, že se tvrdě připravuje na zápas s youtuberem Alešem Bejrem. Po prvním týdnu je prý ale naprosto vyčerpaný a svádí těžký boj s nekouřením. Novotnému nabídl pomocnou ruku známý český trenér Ondřej Hutník. Začínají se ozývat lidé, kteří Novotného za tvrdou dřinu chválí. I tak je ale Novotný převážně kritizovaný.
  13:46

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se na devátém galavečeru organizace Clash of the Stars utká s Alešem Bejrem. Ačkoliv je spousta lidí na straně Bejra a kontroverzního Novotného nemůže vystát, Novotný nyní ukázal, že bere svou přípravu opravdu vážně. Má za sebou první týden intenzivního trénování a nyní se svěřil, jaké jsou jeho pocity.

„První týden tréninku spíš špatný. Svádím veliký boj s kouřením, naběháno méně než byl plán, ráno mě bolí nohy potřebuji tejpy, 3,8 kg dole,“ napsal Novotný na svém Instagramu. Spolu s těmito slovy přidal také fotku, kde sedí zcela vyčerpaný ve tmě na lavičce. Podle spousty lidí je naprosto nereálné, že by Novotný mohl Bejra porazit, ale starosta ukázal, že se nebojí tvrdé dřiny a jde opravdu do sebe. Pořídil si boxovací pytel, švihadlo a začal makat. On sám je přesvědčený o tom, že dokáže Bejra porazit a navíc má daleko vyšší ambice, co se zápasení týče.

I když lidé Novotného nemají příliš v lásce a ze začátku ho v jeho blížícím se zápasu téměř nikdo nepodporoval, nyní lidé začínají Novotného povzbuzovat. „Bude to výborný, neboj. První dva měsíce jsou vždycky nejhorší. Pak to najednou začne být lepší a lepší. Držím palce! Nevzdávej to, Pavle. Fakt dobrej, že jste se do toho takhle pustil. Pavle, ty mu to nandáš,“ povzbuzují Novotného lidé na Instagramu. Novotnému se dokonce ozval známý český trenér bojových sportů Ondřej Hutník, který mu nabídl, že mu s přípravou pomůže. Nabídku Novotný ochotně přijal.

Novotný se má s Bejrem utkat podle pravidel boxu a starostovi prý pomohlo sledovat různá videa s Mikem Tysonem, který byl kdysi považovaný za nejlepšího boxera všech dob. K tomu má ale Novotný daleko a lidé, kteří ho nemají rádi, mu to dávají dost hrubě najevo. „Možná bude lepší se na tom švihadlu oběsit. Dostaneš jak pes, už se na to těším. Kup si radši rakev. Budu se na to dívat jenom tehdy, pokud z tebe bude cákat krev,“ píšou lidé pod příspěvky Novotného na Instagramu. Novotný je ale zarytě přesvědčený o tom, že pokud se bude poctivě připravovat, budou mu stačit pouhá dvě kola, aby Bejra porazil.

Témata: Aleš Bejr