Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Profimann se opět pokouší oživit svou upadající kariéru. Tentokrát začal používat efekt na obličej | foto: tiktok.com

Profimann se zase pokouší oživit svou upadající kariéru. Dál loudí peníze na streamu

Lubomír Řídký alias Profimann, který je známý především svým louděním peněz od lidí na TikToku, opět zkouší získat pozornost. Objevil efekt, který jeho tvář zamění za tvář filmové postavy Mr. Beana a s efektem dokonce i streamuje. Na jeden jeho stream dokonce přišly 2 tisíce diváků. Profimann z toho měl očividně velikou radost.
  9:11

Bizarní tiktoker Profimann, vlastním jménem Lubomír Řídký, se na TikToku odhodlal k naprosto bizarnímu stylu videí. Protože žádný jeho pokus o oživení upadající kariéry doposud nefungoval, Profimann nyní začal používat efekt, který jeho pravou tvář nahradí obličejem filmové postavy Mr. Beana. I když se to může zdát jako naprosté zoufalství, Profimannovi to očividně alespoň trochu pomohlo.

@profibean Challenge #tanechkaozolina #tanec #tanecnik #tancuj #blablabla #challenges_tiktok #fyp #challenge #challenges #youtuber #tiktoker #reakce #profiman #dance #dancer #srandista #sranda #boy #kluk ♬ Comandoo - Rian DTM

Protože šla kariéra Profimanna ke dnu, tento krok už po sérii různých zoufalých videí nejspíš nikoho nepřekvapil. Profimann se rozhodl obnovit jeden z jeho starých profilů na TikToku a pojmenoval ho Profi Bean. Tam přidává videa, na kterých například tancuje a používá zmíněný efekt s obličejem Mr. Beana, kterého ztvárnil britský herec Rowan Atkinson. Téměř každé video, které se na profilu Profi Bean objeví, nemá žádný jiný význam, než že Profimann používá tento efekt.

Očividně ale jeho nová tvorba přináší Profimannovi ovoce. Protože se rozhodl efekt používat také na svých streamech, které v poslední době sledovalo žalostně málo lidí, diváky na TikToku jeho streamy zaujaly. Tak se stalo, že v jednu chvíli měl Profimann dokonce 2 tisíce diváků a samozřejmě to oslavoval. Lidé dokonce Profimannovi začali posílat dárky, což se v poslední době příliš nedělo. Profimann jim za ně slíbil reklamu. Ta ale spočívá v tom, že všechny lidi, kteří mu pošlou dárky, označí v komentářích pod videem. A to je vše.

Bizarní tiktoker ve středních letech si založil OnlyFans. Láká na zlobivé kočičky, které si rády hrají - AntiYoutuber.cz

Profimann se nikdy nijak netajil, že mu jde hlavně o to, aby mu jeho fanoušci posílali na TikToku peněžní dárky a v jednom videu si o to dokonce doslova řekl. „Toto je můj TikTok účet, kde budu streamovat 24 hodin denně. A chtěl bych vás sem pozvat, přijďte, posílejte dárky. Já budu vytvářet videa s různými děvčaty a se mnou. Nezapomeňte na dárečky, potěšte Profimánnka,“ lákal Profimann diváky na TikToku. Lidem se ale Profimann omrzel a navíc jim vadilo, že je tiktoker neustál urážel.

Nyní se ale Profimann snaží v lidech vzbudit co možná největší obdiv k němu a na streamech proto nestále vtipkuje a snaží se zalíbit každému příchozímu divákovi. To ale pravděpodobně dělá pouze proto, aby mu dotyčný poslal peněžní dárky. „Čau, Tome, čau. Lidičky, pozdravte Tomíka, je to největší borec. Čauves, borče! Tak co, lidičky, pojďme pozdravit toho frajera,“ burcoval diváky Profimann na jednom streamu. S novým efektem, který na streamech používá, sice Profimann dokázal získat novou pozornost od lidí, otázkou ale je, zda si ji dokáže také udržet.

Témata: Profimann