Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jennifer z Růže pre nevestu. | foto: TV Markíza

Hvězda z Růže pre nevestu měla dopravní nehodu. Dodržujte v autě rozestupy, apeluje na sledující

Jennifer Hrušková, hvězda pořadu Ruža pro nevěstu, prožívá šokující okamžiky. Za dva měsíce měla už dvě dopravní nehody. Teď do ní naboural řidič, který se jí lepil na paty. „Lidi, když někdo jede v noci pomalu, má k tomu důvod!“ apelovala rozzuřeně. Naštěstí jsou všichni v pořádku, ale Jennifer má jasno: bezpečná vzdálenost je základ.
  15:17

Jennifer Hrušková se stala známou mezi Čechy a Slováky teprve nedávno, když se objevila v pořadu Ruža pro nevěstu. Za krátkou dobu si však získala velký počet fanoušků, na sociálních sítích ji sleduje téměř 70 tisíc lidí.

Teď se svým sledujícím svěřila s velmi nepříjemnou zkušeností. Seděla v autě, oblečená v reflexní vestě, a kolem ní blikala policejní světla. „Lidi, musím vám říct, že jsem během dvou měsíců zažila už druhou dopravní nehodu,“ řekla očividně rozrušená.

Co se stalo? „Poprvé jsem srazila srnce. Teď se mi stala další nehoda. Jela jsem opatrně, protože vím, že na silnicích v noci může být zvěř. Zpomalila jsem, ale řidič za mnou nedodržoval bezpečnou vzdálenost a narazil do mě ve vysoké rychlosti. Naštěstí jsem v pořádku a doufám, že i můj přítel,“ vysvětlila.

„Aktuálně se vše řeší. Takže vás prosím, když někdo v noci jede pomalu, má k tomu důvod. Nelepte se na něj a pokud je to možné, předjeďte ho. Já jsem zabrzdila kvůli zvěři a on do mě narazil,“ dodala rozzlobeně.

Jennifer se v Růži pre nevestu dostala až do finálové trojky, nakonec dal však ženich Radko Urbanyak přednost kontroverzní Julii Hojdyszové a Stance Lučkové, která nakonec vyhrála. Spousta diváků bere Radkův krok jako špatný, právě Jennifer ho podle nich měla nejupřímněji ráda.

Jiní však v její účasti v celé show viděli pouze kalkul. I proto, že se nedlouho před účastí ve slovenské reality show účastnila úplně stejného konceptu, pouze však ve Švýcarsku, kde žila.

Před měsícem pak šokovala sociální sítě videm ve svatebních šatech, s prsteny a co víc, po boku moderátora Tomyho Kottyho, bývalého přítele Rachel Karnížové, kterou měl údajně fyzicky týrat. K příspěvku přidala komentář „finally happy“.

Jenže realita není taková, jak by se na první pohled mělo zdát. Podle všeho se žádná akce nekonala, šlo pouze o focení na střeše OC Niva. Ale Jennifer tak alespoň na chvíli zavřela pusu svým zvědavým sledujícím.