Sabina Pšádová se v poslední době už několikrát vyjádřila k tomu, že si uvědomuje, že přibrala. Stále ale vypadá nádherně a pár kilo navíc jí na kráse nijak neubírá. Jenže spousta lidí se do ní kvůli tomu pustila a píšou jí nepěkné komentáře. K těm se nyní Pšádová rozhodla vyjádřit.
„Proč všechny ty tlusté holky mají sebevědomí na rozdávání? Ostuda je pořád omlouvat obezitu a dělat, že je to normální jen proto, že jsme ženy. Ne, není. Dává něco veřejně a logicky jí nebude každý psát, jak je krásná. Je prostě tlustá,“ napsala Pšádové jedna žena do komentářů na instagramu. Pšádovou to očividně velmi překvapilo a navíc zmínila, že její kritička je matka. Po porodu mají ženy často problém s nadváhou, což sice není případ Pšádové, ale právě matky by mohly mít pro pár kilo navíc pochopení.
„Upřímně mě udivuje, kolik takových komentářů napíšou právě ženy, často ještě s dítětem na profilovce. A pak si říkám, v jakém světě žijeme, když se ženy navzájem učí nenávidět svoje těla místo toho, aby se podporovaly. Takže jen reminder pro všechny holky: ne každý názor má hodnotu. Vaše tělo není veřejná diskuze. Tohle je normální ženské tělo. Žijte, jezte, smějte se, užívejte si život a nenechte pár cizích komentářů rozhodovat o tom, jak se budete cítit ve vlastním těle,“ reagovala na kritiku Pšádová.
Pšádová se u tohoto příspěvku dočkala obrovské podpory. Lidé s ní soucítí a chápou, že se takové věci stávají. Spousta žen jí napsala, že je nádherná a že si nemá nic dělat z toho, že trochu přibrala. Všem podporovatelům Pšádová poděkovala a pokud se kvůli komentářům cítila špatně, obrovská vlna podpory jí jistě zvedla náladu.



