Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Selena Gomez a její partner Benny Blanco. | foto: instagram.com

Je slepá? Fanoušci Seleny Gomez nechápou s kým to chodí, ona partnera hájí

Selena Gomez našla novou lásku v hudebním producentovi Bennym Blancovi, ale její fanoušci si na něm smlsli. Jeho rozcuchané kudrny a divoký styl fanoušky dráždí. Je slepá, ptají se. Přesto Selena září štěstím. „Velebím každý moment s ním,“ vzkázala všem haterům.
  8:42

Zoěvačka Selena Gomez našla lásku v hudebním producentovi Bennym Blancovi, a i když jejich vztah vzkvétá, čelí i kritice z řad veřejnosti. Některé komentáře se zaměřují na Bennyho vzhled, včetně jeho rozcuchaných kudrnatých vlasů a osobitého stylu, což některé fanoušky dráždí.

O vztahu mezi slavnou zpěvačkou a talentovaným producentem se začalo šuškat v prosinci minulého roku, kdy spolu byli už šest měsíců. Jejich láska však stále roste. Nedávno byli spatřeni v Malibu, kde se na krátké cestě z restaurace do auta neustále líbali a objímali.

Veřejnost má smíšené pocity

Zatímco většina fanoušků přeje Seleně štěstí, někteří jsou ohledně jejího výběru partnera skeptičtí. Na sociálních sítích se objevují různé komentáře jako: „Rozhodně můžeme říct, že co se týče vzhledu partnera, není povrchní“, „Musí mít velmi silnou osobnost“, „Určitě ji nedostal na svůj vzhled“, „Potřebuje sprchu a umýt se. A nechci se na něj dívat, když jí, s otevřenou pusou a skelným pohledem“ nebo „Je slepá?“.

Navzdory negativním komentářům Selena září štěstím. Nedávno o Bennym pronesla slova, která mohou být považována za vzkaz všem kritikům: „Velebím každý moment, který s ním strávím. Nevím, co přinese budoucnost, ale vím jistě, že v blízké době nikam nezmizí,“ uvedla.

Selena Gomez, známá nejen jako zpěvačka, ale také herečka a producentka, má za sebou několik významných vztahů. Nejznámější byl její dlouhodobý vztah s Justinem Bieberem, který prošel několika rozchody a návraty, než se definitivně rozpadl. Po Bieberovi byla Selena spojována například s rapperem The Weekndem.

Benny Blanco, vlastním jménem Benjamin Joseph Levin, je úspěšný hudební producent, který spolupracoval s mnoha významnými umělci jako jsou Ed Sheeran, Rihanna nebo Maroon 5. Jeho osobní život není tak veřejně známý jako ten Selenin, což může být důvodem, proč někteří fanoušci reagují kriticky na jeho současný vztah s Gomez.

Přes kritiku a negativní komentáře však Selena a Benny pokračují ve svém vztahu a užívají si společné chvíle. Jak se bude jejich příběh dále vyvíjet, ukáže až čas.