Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

(Ne)odchod Shopaholic Adel: nakonec na sítích zůstává. Nemá sice Instagram, ale na TikToku streamuje

Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel neustále oddaluje svůj definitivní odchod ze sociálních sítí. Odstranila si profil na Insragramu a oznámila, že už nebude ani streamovat na TikToku. Nakonec ale své vyjádření odstranila a i nadále je a TikToku aktivní. Adel také obnovila svůj kanál na YouTube a lidé ji prosí, aby už ze sítí zmizela nadobro.
  12:48

Bizarní influencerka Shopaholic Adel, vlastním jménem Adéla Pulcová, nedávno oznámila, že odchází ze sociálních sítí. Podle spousty lidí to ale nikdy nedokáže a skoro nikdo jí proto nevěřil. Adel ale nyní udělala první krok a smazala si svůj instagramový profil. Influencerka také oznámila, že se rozloučí s TikTokem, ale k tomu se zkrátka pořád nemá.

@official_fashionadell

Socislni site vas znici a prijdete uplne o souromi, lepsi normalni prace a realny zivot.

♬ Aká som - Aless

Adel na TikToku zveřejnila video, kde tvrdila, že si nenechá ani svůj profil na této platformě. „Já už to prostě nedávám! Já jsem si myslela, že si TikTok nechám, ale ne. Dneska sledujte u mě na profilu poslední stream na rozloučení a já mažu i ten celý praštěný TikTok, protože já už s těmi sociálními sítěmi nechci mít nic společného,“ oznámila Adel ve videu na TikToku. Video ale o několik hodin později zase smazala a její TikTok je i nadále funkční.

Někteří lidé zastávají názor, že Adel jde pouze o to, vydělat co možná nejvíce peněz díky svému odchodu. „Při prvním odchodu to asi málo zacinkalo, tak zkouší štěstíčko znovu. Strupáku, už běž a fakt se nevracej! Kecá, to bude dárků a sledujících a valí dál. Snaží se z lidí vyžebrat co nejvíc,“ reagují na oznámení Adel lidé na Facebooku. Adel měla na svém streamu plno diváků a nejspíš se skutečně rozhodla, že bude ještě nějakou dobu na platformě aktivní.

David Pražák o Shopaholic Adel: Ze začátku jsem s ní míval sex, je to ale nemocný člověk - AntiYoutuber.cz

Později dokonce přidala příspěvek, ve kterém oznámila, že ještě nějakou dobu bude na TikToku aktivní, ale už nebude tak často streamovat. Lidé se ale hlasitě dožadují toho, aby Adel definitivně své působení na sociálních sítích ukončila. „Už se na to konečně vy*er. Táhni už, ty špíno. Prosím, dodrž jednou svůj slib a vypadni. Nikomu chybět nebudeš! Stejně už ti nikdo nepošle ani korunu, tak se nesnaž a padej,“ vzkazují Adel lidé na sociálních sítích.

Adel také mluvila o tom, že si odstranila svůj kanál na YouTube. Ten ale později obnovila a přidala na něj video, ve kterém mluví o svém odchodu. Také na to lidé poukazují a domnívají se, že Adel ze sociálních sítí zkrátka nikdy neodejde, protože je závislá na pozornosti od lidí. Video, ve kterém Adel oznámila, že nadobro končí se sociálními sítěmi, má na TikToku bezmála půl milionu zhlédnutí. Lidé totiž tato zpráva zaujala. Na konečný odchod bizarní influencerky si ale nejspíš ještě budou muset počkat.

Témata: Shopaholic adel