Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Influencerka Shopaholicadel | foto: instagram.com/shopaholicadel_official

Shopaholic Adel uráží lidi kvůli orientaci. Její přítel obepisuje média, chce na ostatní házet špínu

Shopaholic Adel nedokáže udržet nervy na uzdě a ostře se pouští do svých kritik. Podle ní je youtuber FatDad tlusté prase a influencera Amyra zase urážela kvůli tomu, že je údajně homosexuál. Její přítel Jan Kulas chce zase pozornost reakčních kanálů, posílá všem stejnou zprávu.
  20:00

Kontroverzní influencerka Shopaholic Adel, vlastním jménem Adéla Pulcová, řeší další spor, tentokrát s youtuberem FatDadem. Adel se totiž údajně nelíbily reakce, které na ni youtuber točil a proto se rozhodla ho veřejně urážet, vysmívala se mu kvůli tělu a přála mu smrt. Velmi ostře se k němu vyjadřovala v jednom svém živém vysílání na TikToku. Adel se také snažil uklidnit její nový přítel Jan Kulas, se kterým Adel streamovala. Kvůli urážení a žebrání o peníze na TikToku se FatDad rozhodl natočit video, aby svým sledujícím přiblížil, o co se vlastně jedná.

@JanKulas_OFFICIAL DĚKUJI OPRAVDU LÁSKO MOJE JEDINÁ ZA VŠECHNO, VÁŽÍM SI TĚ MOC JAKO MUŽE, SI UŽ TEN PRAVÝ SE KTERÝM CHCI ZŮSTÁT DO KONCE SVÉHO ŽIVOTA. VŽDY BUDU PO TVÉM BOKU A BRÁNIT TĚ A ZASTÁVAT SE TĚ. MILUJI TĚ NESKUTEČCNĚ MOOOOOC������❣️❤️������

13. dubna 2023 v 15:47, příspěvek archivován: 13. dubna 2023 v 15:47

Všechno začalo tím, když youtuber napsal Adel, že když mu ona pošle adresu, přijede ji vyzvonit k jejímu domu. Adel na to reagovala naprosto nemístně. „Ty můžeš být rád, že když jsem si hledala byt, že jsem si nenašla byt v Karviné, protože bych tě měla kousek,“ rozčílila se Adel. Tím to ovšem ani zdaleka nekončilo. „Ale víš, co je velká škoda? Teď budu asi hnusná a klidně mě za to nahlašujte. Škoda, že tě nesmetlo to tornádo, co bylo na Moravě. Alespoň by byl klid. Byl by klid od tlustý bečky, jako seš ty,“ řekla FatDadovi Adel. Komentování youtuberova vzhledu se Adel chytla a začala ho před celým streamem urážet ještě víc stylem, jaký není absolutně vhodný jejímu věku a spíš připomínal chování malého, ublíženého dítěte.

„Ty máš takový špeky v tý tváři, že to je neskutečný jaký ty máš ty tuky tvoje tlustý. Ty tlustý, nenažraný, chlupatý prase,“ vysmívala se FatDadovi Adel a přitom si ukazovala na různé části těla a doprovázela to úšklebky. Adéla přitom údajně pozvala youtubera, aby za ní přijel na chatu a svůj názor jí řekl do očí. Když však souhlasil, Adel to brala jako hrozbu a bála se, že jí a jejímu přítelovi Kulasovi chce FatDad ublížit. Youtuber však není jediný, koho se Adéla rozhodla v poslední době urážet.

Moc děkuji @hotchipchallenge za tento balíček který přinese určitě spoustu úžasných zážitků.A hlavně zkoušku co člověk vše zvládne pokud má rád pálivé.Ještě jednou moc děkuji a těším se až to poprvé vyzkouším.

13. února 2023 v 10:26, příspěvek archivován: 13. dubna 2023 v 15:44

Další obětí se stal influencer Amyr, vlastním jménem Jindřich Matoušek, který je údajně homosexuál. A právě to využila Adel k tomu, aby ho mohla urážet. Velmi rozčílená ho totiž seřvala při živém vysílání a nebrala si žádné servítky. „Ty chc*nko jedna gayovská, už tě mám plný zuby, Amyre. Běž si támhle píchat p*dele a neotravuj a nemel s*ačky a přestaň stalkovat se svou partou mýho přítele, ty v*le, nebo si tě najdu kousek od tý Český Lípy a rozbiju ti d*žku, Amyre,“ křičela na Amyra Adel. Její přítel na to však reagoval s pouhým úsměvem.

Jan Kulas, nový přítel Adel, však přišel s velmi podivnou zprávou. Několika reakčním kanálům, a také redakci antiyoutuber.cz, poslal zprávu, ve které tvrdí, že má důkazy o údajném vyhrožování ze strany Amyra a FatDada. Ve zprávě také nabízí rozhovor. Stejnou zprávu také poslal Vladislavovi Kadlecovi, který točí reakční videa na kanálu VladaVideos. Ten mu odpověděl velmi jasně. „Čus. Běž do p*dele i s tou tvojí p*čou. Měj hezký den. Jo, ještě mi vypadlo, ty za*ranej z*rde,“ odpověděl na Kulasovu zprávu Kadlec.

1. června 2021 v 0:35, příspěvek archivován: 13. dubna 2023 v 15:44

K celé věci se také vyjádřil nařčený FatDad, který celou situaci naprosto nechápe. „Je to masakr. Já jsem nikdy v životě neřekl, že bych Adéle nebo jemu chtěl ublížit. Oni mě zvali na chatu a já se rozhodl, že tam pojedu,“ vysvětlil FatDad. Adel a Kulas nakonec na chatu nejeli a FatDad se to dozvěděl úplnou náhodou. Byl přitom připravený vyříkat si s nimi všechny neshody. Adel později přidala sérii příběhů na Instagramu a oznámila, že je připravena svého přítele bránit. Prý je také připravená porvat se s kýmkoliv, kdo se mu bude snažit ublížit. Sice neřekla konkrétní jméno, ale všichni si domysleli, že její reakci vyvolal spor s youtuberem FatDadem.

Témata: Shopaholic adel