Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel | foto: Instagram

Je Shopaholic Adel na mizině? Na sítích se šíří stav jejího bankovního účtu, je v záporných částkách

Už delší dobu se spekuluje, že je bizarní influencerka Shopaholic Adel ve finanční nouzi. Nyní se na sítích šíří údajné snímky jejího bankovního účtu, na kterém má téměř mínus devatenáct set korun. Lidé ji kritizují za to, že utrácí za cigarety a nemá peníze na veterináře.
  17:00

Pochybná kariéra bizarní influencerky Shopaholic Adel jde ke dnu. Poslední měsíce pro ni bezpochyby nejsou jednoduché z několika důvodů. Rozešla se se svým partnerem, musí řešit problémy s bydlením a zřejmě nemá téměř žádné peníze. Její nákladný život plný zvláštních rozhodnutí, taxíků a zbytečností pro její haul videa ji zdá se pořádně ruinují. Jak je to tedy s její finanční situací? Jeden z jejích největších odpůrců, vystupující na sítích pod přezdívkou FatDad, na svém TikToku ukázal stav jejího údajného bankovního účtu. Nemá na něm nic, spíše naopak.

„Adéla to poslala nejméně svým dvaceti nejlepším kamarádkám. Je to z toho důvodu aby ji politovali, aby jí popřípadě pomohli se dostat na nulu a ona nepřišla o peníze z YouTube nebo z TikToku,“ říká FatDad ve svém videu na TikToku. V pozadí také ukazuje snímek z údajně Adély bankovního účtu. Vidět na něm jdou také různé transakce a reálný stav jejího účtu. Na něm má mínus osmnáct set padesát dva korun. Jak už web Antiyoutuber.cz dříve informoval, Adel má mít hned několik půjček, na kterých má dluh ve výši přes sto dvacet tisíc korun. Měsíčně musí tak společnostem, od kterých si půjčila, splácet zřejmě vysoké částky. Na to tak pravděpodobně chodí veliká část jejích příjmů.

Že nemá moc peněz, ani ona sama před svými sledujícími neskrývá. Důvod, proč mluví o své finanční nouzi, je podle lidí na sítích jasný. Chce, aby ji politovali a poslali jí peníze. Musí prý také zajít se svým psem Rico k veterináři, což je však podle ní nemožné, jelikož na to jednoduše nemá peníze. Cesta taxíkem k němu je příliš drahá a hromadnou dopravou jezdit odmítá. „Nemám peníze na veterinu, ano,“ řekla Adel na svém TikTok streamu.

Na dalším živém vysílání předvedla svůj pro sledující již známý záchvat, kdy se rozbrečela a začala si stěžovat. „Tak mi tady nemají furt psát, že mám jít na tu veterinu s ním, že je chudák. Já bych vás chtěla vidět lidi v mojí situaci, co byste dělali. Tam jsou prostě takový splátky na těch půjčkách, že já na to prostě nemám,“ říká v záchvatu podle sledujících falešného breku. Tím že lidem na streamu řekne, ať ji nechají na pokoji, si moc nepomáhá, spíše naopak.

„Na cigára a blbosti máš, ale na veterinu ne. Strupino debilní,“ píše jeden z lidí na sítích. Za všechno si podle nich může sama. Půjčky, které si vzala, se dají označit za poněkud nevýhodné.

Na sítích se nedávno začal také šířit dokonce údajně její inzerát, ve kterém má nabízet na prodej svého psa.

„Prodám psa, Čivava jménem Rico. Chtějí mi ho vzít a já nemám peníze ani čas, se o něj starat. Prosím, psát jenom vážní klienti,“ píše se v inzerátu. Pes se v něm prodává za dvanáct tisíc korun. Ať už může Adél být jakkoliv zlá a necitlivá, tohle by podle některých lidí na sítích neudělala. „Je to fake, ať je Adéla jakákoliv, tak psa by se podle mě nikdy nevzdala,“ píše jedna slečna v diskuzi na Facebooku. Na stejné stránce se měla také objevit její panenka Markétka. „Prodám panenku Markétku, abych měla na nájem,“ píše se v zřejmě falešném inzerátu.

Témata: Shopaholic adel