Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Shopaholic Adel končí na sociálních sítích. Chce si prý najít práci, ale neví, jak má ukončit živnost

Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel se rozloučila se svými fanoušky. Rozhodla se totiž nadobro odejít ze sociálních sítí, už je toho prý na ni moc. Zvažovala, že nastoupí na léčbu do psychiatrické léčebny. Lidé si ale myslí, že Adel nikdy neodejde. Jiní naopak její odchod oslavují. Adel má nyní v plánu najít si novou práci.
  11:41

Bizarní influencerce Shopaholic Adel se v poslední době nijak zvlášť nedařilo. I když má i nadále tisíce věrných fanoušků, Adel se rozhodla, že chce svou influencerskou kariéru ukončit. Její odchod ale nejspíš nebude tak jednoduchý, jak si z počátku myslela. Influencerka prý totiž neví, jak má správně ukončit živnost.

„Já tady oficiálně oznamuji, že budu končit na sociálních sítích. Kariéra Shopaholic Adel končí! Prostě jednou to přijít muselo, jednou ten konec musel přijít. Není to pro mne jednoduché, takhle se s vámi rozloučit na video. Rozhodla jsem se tak proto, že chci mít jednou normální vztah, chci mít kamarády a nechci, aby to těm lidem zasahovalo do soukromí,“ řekla Adel ve videu na TikToku. Musí se prý ale poradit se svou účetní, protože si chce zrušit živnost, ale neví, jak se to dělá. Adel chce prý také začít chodit do normální práce a naprosto se odloučit od jména Shopaholic Adel.

„Už jsem nad tím v hlavě přemýšlela asi půl roku a není to jednoduché. Přeci jen jsem na internetu asi tři roky. Někteří z toho budou mít radost, někteří z toho budou smutní, ale takový je prostě život,“ řekla Adel. Je prý ale pevně rozhodnutá, že chce ze sociálních sítí odejít. Nebude se prý s lidmi už ani fotit, protože chce mít soukromí a prosí lidi, aby to respektovali. Adel se nechala slyšet, že dokonce přemýšlela, že se půjde léčit do psychiatrické léčebny kvůli tomu, kolik stresu díky slávě dennodenně zažívala. Je ale přesvědčená, že se jí uleví, až se sociálních sítí definitivně zbaví.

Lidé na oznámení Adel reagovali různě. Jak se dalo čekat, spousta lidí zkrátka nevěří tomu, že by se Adel dobrovolně vzdala tvorby na sociálních sítích. „Dávám jí měsíc a je zpět. A teď tu o Karkulce. Adélko, Apríl už byl. Nevěřím ti to. Nedělej tohle divadlo, víš moc dobře, že se vrátíš,“ vzkazují Adel lidé na TikToku. Jiní jsou zase nadšení, že se dočkali toho, že chce Adel nadobro ze sociálních sítí odejít. „Doufám, že nekecáš! Moje modlitby byly vyslyšeny. Konečně! Jdu oslavovat. Juchů, Vánoce jsou tady,“ radují se lidé na TikToku.

Někteří lidé se ale zarážejí nad tím, že Adel najednou nemá problém chodit do práce. Influencerka si totiž už dlouho stěžovala na to, že do práce chodit nemůže, protože ji nikde nechtějí zaměstnat. Ta prý ale nyní půjde na úřad práce a plánuje si skutečně zaměstnání zařídit. I když se ale ve videu tvářila přesvědčivě, stejně jí většina lidí její tvrzení zkrátka nevěří. Adel údajně plánuje zrušit všechny své profily na sociálních sítích a nechat si pouze profil na Facebooku, kde má prý spoustu přátel. Jinak ji už prý neuvidíme ani na YouTube.

Témata: Shopaholic adel