Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Youtuber Stay12 | foto: Instagram.com

Válka reakčních kanálů: Stay12 reaguje na kritiku Sibiřana. Podle něj je přeafektovaný debílek

Na influencerské scéně vypukl nečekaný spor. Sibiřan zkritizoval Staye12 za společné video s Tadeášem Kuběnkou. Nechápe, jak ho s ním mohl natočit poté, co na něj v poslední době udělal několik ne zrovna pozitivních reakcí. Stay12 prolomil mlčení a k celé věci se vyjádřil. Nechápe, o čem Sibiřan mluví a označil ho za přeafektovaného debílka.
  10:54

Jednou z nejvíce výrazných tváří na sociálních sítích je nyní bezpochyby influencer Tadeáš Kuběnka. Ten si za poslední měsíce prošel několika kauzami a rozpadem přátelství. Nedávno si ho do speciálního rozhovoru pozval youtuber Stay12, aby mu tam vše vysvětlil. On se zase vydal k němu, aby natočili společné video na Kuběnkův kanál. Na to zareagoval youtuber Sibiřan, kterému se na tom několik věcí nezdálo. Na jeho kritiku momentálně zareagoval i samotný Stay.

„Já asi jako furt nevidím, co je špatně na tom, že mě tady týpek maloval, dával mi na hlavu nějaký makeup a dával mi na hlavu paruku a dělal prostě ze mě Elsu z Ledového království. Dělal ze mě pohádkovou postavu. Já nechápu, proč jako to tak moc hrotí,“ říká Stay. Hlavní argument Sibiřana byl hlavně zdá se v tom, že Stay v minulosti kritizoval Kuběnku, ale nyní s ním natočil video na jeho kanál. Stay z většiny natáčí reakční videa. Není to však to jediné, co na svůj kanál publikuje. Když mu tak Kuběnka navrhl koncept videa, jednoduše mu to přišlo zajímavé, a tak do toho šel.

„Nechápu jeho mindset, že prostě, když jsi reakční kanál, musíš dělat reakce. Musíš prostě kydat do těch lidí. Musíš jet, protože musíš být seriózní sigma reakční kanál,“ vyjadřuje Stay své nepochopení. Sibiřanova reakce mu přijde přehnaná a nechápe ji. Celkově se svěřil, že jeho tvorbu nemá moc rád. „Jsi prostě víc kritický, jsi víc toxický v těch videích. Tohle je tvoje persona, kterou já úplně nemusím, protože si myslím, že reakce a vyjádřit svůj názor můžeš i jinak, než aby jsi byl přeafektovaný debílek v reakcích,“ říká.

Zdá se, že většina lidí na sítích stojí za Stayem. Nejen pod jeho videem, ale i tím Sibiřanovým se objevuje hodně kritických reakcí na youtubera v kukle. „Sibiřan za mě dost klesl. Natáčí o každém h*vně a je ještě zbytečně toxický,“ komentuje jeden z lidí na YouTube. „Sleduji vás oba dva. Sibiřana mám rád, ale přesně jak říkáš, asi mu to stouplo do hlavy a už dělá reakce o každém h*vně. V tomto videu jsi mě Honzo dost překvapil tím, jak dobře jsi to vysvětlil. Naprosto s tebou souhlasím, sleduji tě dlouho a to video s Kuběnkou mě nijak nepřekvapilo, protože vím, že satirická videa točíš běžně,“ píše další.

Témata: Sibiřan