Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Youtuber Sibiřan | foto: instagram.com

Sibiřan je na sítích pod palbou ostré kritiky: Má problémy s egem a je namyšlený, píšou lidé

Youtuber Sibiřan je v poslední době čím dál více kritizován za své ostřejší reakce. Podle některých lidí se stává stále více toxickým. Po jeho posledním videu se k těmto kritikům zřejmě přidali i někteří jeho věrní fanoušci. Máš problémy s egem a jsi toxický, píšou mu.
  1:00

Populární youtuber Sibiřan si dá se říct žije svůj sen. Poměrně rychle se během pár let dostal mezi nejsledovanější youtubery u nás a momentálně se může pyšnit více než třemi sty tisíci odběrateli. Jeho tvorba je čistě reakční, což s sebou nese i jistá úskalí. V poslední době začíná být podle mnoha sledujících čím dál více toxický. Lidé nesouhlasí s některými jeho názory a kritizují ho za zbytečné kritizování druhých. Podobné komentáře se objevily hlavně po jeho posledním videu, ve kterém reagoval na video od Tadeáše Kuběnky a Staye12.

Kuběnka si po jejich nedávném rozhovoru pozval Staye12 do svého videa, kde ho namaloval, dal mu paruku a podle názvu videa z něj udělal ženu. Nejvíce Sibiřana zarazil fakt, že Stay12 na Kuběnku v minulosti natočil spoustu videí, ve kterých ho kritizoval a nyní se ve společném videu tváří, jak kdyby byli kamarádi. Podle lidí na sítích na tom však nic špatného není a Sibiřan to zbytečně řeší. „Tak Tadeáš z věcí co tak nějak umí, je dělat makeup, takže proč ne takovýhle obsah. Stay podle mě jen chtěl pomoct. Když byl Tadeáš s ním na rozhovoru, tak třeba si hodně promluvili i soukromě mezi čtyřmi oči. Víme h*vno, co všechno si řekli. Neviděla bych v tom hned takový prvoplánový něco za něco,“ komentuje Sibiřanovo video jeden z lidí na YouTube.

Podle některých lidí je Sibiřan nešťastný a naštvaný jedinec, který si svojí zlost a smutek vybíjí na ostatních. „To, že je to zakomplexovaný kluk, je u něj dost zřejmé. Přijde mi, že si to tímhle způsobem na lidech vybíjí. Nemá moc nadhled, není objektivní. Je prostě jen naštvaný a nešťastný. Je i vidět, že si to hlavně vybiji na ženách,“ píše v diskuzi na Facebooku jedna slečna. Sibiřan si je podobných komentářů bezpochyby vědom. Na začátku svého posledního videa se dokonce sám svěřil, že za svojí reakci zřejmě schytá kritiku.

Témata: Sibiřan