Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Slavný streamer zveřejňoval homosexuální obsah na OnlyFans. Nyní se svěřil, že měl sebevražedné myšlenky

Slavný streamer Sketch nyní prožívá noční můru. Na povrch totiž vyplouvá jeho minulost. Uvědomil si, že zapírat či mlčet nemá smysl, a k celé věci se vyjádřil. Před svou streamovací kariérou tvořil homosexuální obsah na OnlyFans. Na sítích se nyní šíří jeho erotické fotky a videa.
  15:00

Velice nepříjemným obdobím si nyní prochází slavný streamer z USA přezdívaný Sketch. Na sítích se totiž nedávno začaly objevovat pornografická videa a fotky, které měly být údajně jeho. Nespočet lidí ho uráželo za homosexuální obsah. Nyní se na svém streamu ke všemu vyjádřil a přiznal, že je obsah skutečně jeho. Před svou kariérou streamera totiž tvořil na často nazývanou stránku pro dospělé, OnlyFans. Svěřil se také, že si nyní prochází snad nejtěžším obdobím v životě. Nebýt jeho přátel a rodiny, vzal by si zřejmě vlastní život.

„Před dvěma lety jsem udělal nějaké věci. Omlouvám se, jestli jste něco z toho viděli. Víte, že jsem se změnil,“ řekl ke kauze. Sdělil také, že se v té době se potýkal se silnou závislostí zřejmě na návykových látkách. Celou svoji historii chtěl zdá se zamést pod koberec a zapomenout na ni. To však nebylo možné poté, co se jeho erotické snímky dostaly na veřejnost. Horším obdobím si prý nikdy neprošel. Promluvil také o sebevražedných myšlenkách. „Pravděpodobně bych s vámi teď nemluvil,“ říká, že mu velice pomohla rodina a přátelé.

Na sítích za svoji historii schytal velikou kritiku, ale i vlnu podpory. K celé věci se vyjádřil další slavný streamer a jeho kamarád přezdívaný FaZe Banks. „Ne všechno musí být vysíláno a zachováno, ale protože jsem skočil do šílených předpokladů, Sketch mi řekl, abych tyto zprávy zveřejnil. Včera v noci s ním byli všichni kluci z FaZe. Sketch byl můj kamarád včera, je můj kamarád dnes a bude můj kamarád i zítra. Jste zatraceně divný,“ napsal na svůj X (dříve Twitter) profil.

Situace byla pro Sketche zřejmě natolik těžká, že se rozhodl odletět ze země pryč si pravděpodobně vyčistit hlavu. Ve zprávách zveřejněných Banksem streamerovi píše, že je na letišti a že neví, co má dělat. „Vrať se, jsi skvělý chlap. Kluci mě vzbudili, chtěli se ujistit, jestli jsi v pohodě. Všechno je v pohodě kámo. Vrať se, všichni jsme tu pro tebe,“ píše Banks Sketchovi.

Mnoho lidí nyní na sítích vyjadřuje streamerovi podporu. „Jsem rád, že jste mu kryli záda a cením tě za tu zprávu. Bláznivé, jak se kvůli internetu občas cítíte tak sami. Doufám, že je v pořádku,“ komentuje Banksův příspěvek jeden z lidí na X. „Je mi ho upřímně líto, lidé se k němu chovají, jako by spáchal zločin,“ píše další.