Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sugar Denny zrušila svou Sugar párty. Prý se neprodávají vstupenky a nemá párty náladu, zároveň jednu doma uspořádala

Denisa Kouřílková alias Sugar Denny se rozhodla zrušit svou tradiční párty, protože se prý neprodávají vstupenky. Peníze prý lidem už vrátila a zároveň se nechala slyšet, že nemá vůbec na žádnou páry náladu. U sebe doma ale párty uspořádala a oslavila spolu s několika influencery své jednadvacáté narozeniny.
  13:57

Influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny hlásí další problém. Rozhodla se totiž, že zruší svou Sugar párty, kterou měla pořádat v klubu Mecca. Kouřílková tvrdí, že se takto rozhodla proto, že se dobře neprodávají vstupenky a nemá proto smysl akci pořádat. Zároveň prý celkově nemá náladu na párty.

@sugardenny 21st bday went well 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 #sugardennynka #sugardennysek #sugardenca #21stbday #bday #birthday #drinkinggame #drunk ♬ original sound - Denny

„Sugar párty se ruší! Ruší se to proto, že se prostě neprodávají vstupenky, tak to prostě je. Přijde mi, že jsem si tentokrát ukousla trochu větší sousto a moje organizační schopnosti prostě nejsou tak dobré,“ řekla Kouřílková na svém Instagramu. Na oznámení pochopitelně škodolibě reagoval také influencer Tadeáš Kuběnka, který se nyní s Kouřílkovou hádá. Kuběnkovi totiž jeden z jeho sledujících napsal zprávu o tom, že Kouřílková ruší svou tradiční párty. „Karma je zdarma,“ vzkázal Kouřílkové Kuběnka.

Kouřílková se všem lidem omluvila, protože si je dobře vědomá toho, že její párty měla být už za pár dnů a někteří si možná kvůli tomu zařizovali ubytování a způsob dopravy do Prahy. Peníze, které už někteří lidé stačili za vstupenky utratit, jsou už prý poslané všem lidem na účet a mělo by být vše v pořádku. „Děkuji moc za pochopení a omlouvám se, že je to takto na poslední chvíli, ale reálně jsem do dnes přemýšlela, jak to vyřeším a teď jsem se rozhodla to kompletně zrušit, bude to tak pro mě lepší,“ napsala Kouřílková na svém Instagramu.

Sugar Denny reaguje na Kuběnkův podcast: Pořád je nemocný a lže, tvrdí - AntiYoutuber.cz

Kouřílková ale zmínila ještě jeden důvod, proč se rozhodla svou párty zrušit. „Upřímně se na to vůbec necítím. Necítím se na to, že bych měl tuto sobotu hopsat v klubu a tak to prostě ruším,“ řekla Kouřílková. To, že Kouřílková tvrdí, že nemá náladu na párty, se ale trochu rozchází s tím, co po vyjádření zveřejnila na svém Instagramu. Kouřílková totiž nedávno měla jednadvacáté narozeniny a protože ráda slaví, pozvala si k sobě na byt několik svých přátel.

Společně popíjeli alkohol a zdálo se, že se skvěle baví. Kouřílková přitom tvrdila, že na párty nemá náladu a ještě v ten den jednu párty uspořádala přímo u sebe doma. Mezi pozvanými přáteli samozřejmě nechyběla influencerka Simona Tvardek a Sebastian Šikl, kteří jsou nyní jedni z nejbližších přátel tolik kritizované Kouřílkové.

Témata: Sugar Denny